Nakombinujte si dovolenou na Mallorce na vlastní pěst a dostaňte se na cenu, o jaké se klientům cestovních kanceláří může jen zdát! Zpáteční letenky u aerolinky Ryanair na námi vybraný zářijový termín zakoupíte za 1 180 Kč. Odlétat budete přímo z výborně dostupné Prahy. Na ubytování tentokrát máme dva tipy. Pokud zvolíte první hotel bez stravy, 8denní dovolená vás vyjde na 5 100 Kč za osobu. Pokud dáte přednost hotelu s all inclusive stravováním, dovolená vyjde na 7 900 Kč/osoba. Mallorku procestujte, naše tipy na výlety najdete v online průvodci po Mallorce. Jedná se o tip na individuální turistiku, zájezdy s CK případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem do Španělska je třeba vyplnit a odeslat tento online formulář. Bližší informace k vyplnění naleznete v našem článku O formulářích. Do odletu zbývá téměř měsíc a půl, dál proto doporučujeme sledovat aktuální situaci a případné změny.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, užitečné rady načerpáte v našem podrobném návodu >>. 

 

Při krátkých cestách po EU si případně vystačíte jen s kartičkou pojištěnce, vždy ale raději doporučujeme nepodcenit cestovní pojištění. Budete tak mít jistotu, že za vás případné ošetření u lékaře kompletně uhradí pojišťovna. Na online srovnání dostupných možností se podívejte zde >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy. Přesto ještě před nákupem letenek či ubytování odhadněte celkovou cenu dovolené, myslete také na dopravu po Mallorce a stravování. Auto si případně rezervujte přes Rentalcars a po příletu ho vyzvedněte hned na letišti. Pokud ostrov chcete víc procestovat, právě vlastní automobil je tou nejlepší volbou.

 

Pro ubytování tu máme naše 2 tipy již zmíněné v úvodu. Dobře hodnocený hotel Amena Mar se nachází v letovisku Sa Coma, přímo z pokoje budete mít boční výhled na moře. Výhodou je možnost bezplatného zrušení až do 14. září. Druhou možností je pak dobře hodnocený hostal Montesol s all inclusive. Ten je umístěný v klidné části letoviska Cala Ratjada, s all inclusive službami byli hosté spokojení. Nevybrali jste si? Alternativou je Airbnb, při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt.

 

 

Letenky na trase PrahaPalma de MallorcaPraha v termínu 16. až 23. září můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Letenky je také možné zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude vyšší o jejich provizi, ale vy získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky mallorca ryanair
Letenky z Prahy na Mallorku, září, Ryanair
Mallorca z Prahy na 8 dní za 5100 Kč nebo s ALL INCLUSIVE za 7900 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!