Nakombinujte si dovolenou na Mallorce na vlastní pěst a dostaňte se na cenu, o jaké se klientům cestovních kanceláří může jen zdát! Zpáteční letenky u aerolinky Ryanair na námi vybraný zářijový termín zakoupíte za 1 180 Kč. Odlétat budete přímo z výborně dostupné Prahy. Na ubytování tentokrát máme dva tipy. Pokud zvolíte první hotel bez stravy, 8denní dovolená vás vyjde na 5 100 Kč za osobu. Pokud dáte přednost hotelu s all inclusive stravováním, dovolená vyjde na 7 900 Kč/osoba. Mallorku procestujte, naše tipy na výlety najdete v online průvodci po Mallorce. Jedná se o tip na individuální turistiku, zájezdy s CK případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem do Španělska je třeba vyplnit a odeslat tento online formulář. Bližší informace k vyplnění naleznete v našem článku O formulářích. Do odletu zbývá téměř měsíc a půl, dál proto doporučujeme sledovat aktuální situaci a případné změny.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, užitečné rady načerpáte v našem podrobném návodu >>. 

 

Při krátkých cestách po EU si případně vystačíte jen s kartičkou pojištěnce, vždy ale raději doporučujeme nepodcenit cestovní pojištění. Budete tak mít jistotu, že za vás případné ošetření u lékaře kompletně uhradí pojišťovna. Na online srovnání dostupných možností se podívejte zde >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy. Přesto ještě před nákupem letenek či ubytování odhadněte celkovou cenu dovolené, myslete také na dopravu po Mallorce a stravování. Auto si případně rezervujte přes Rentalcars a po příletu ho vyzvedněte hned na letišti. Pokud ostrov chcete víc procestovat, právě vlastní automobil je tou nejlepší volbou.

 

Pro ubytování tu máme naše 2 tipy již zmíněné v úvodu. Dobře hodnocený hotel Amena Mar se nachází v letovisku Sa Coma, přímo z pokoje budete mít boční výhled na moře. Výhodou je možnost bezplatného zrušení až do 14. září. Druhou možností je pak dobře hodnocený hostal Montesol s all inclusive. Ten je umístěný v klidné části letoviska Cala Ratjada, s all inclusive službami byli hosté spokojení. Nevybrali jste si? Alternativou je Airbnb, při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaPalma de MallorcaPraha v termínu 16. až 23. září můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Letenky je také možné zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude vyšší o jejich provizi, ale vy získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky mallorca ryanair
Letenky z Prahy na Mallorku, září, Ryanair
Mallorca z Prahy na 8 dní za 5100 Kč nebo s ALL INCLUSIVE za 7900 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!