Dovolená na Mallorce už za 5 675 Kč? Při zařízení na vlastní pěst ano! Zpáteční letenky u aerolinky Ryanair na námi vybraný termín v první polovině září zakoupíte za 1 265 Kč. Odlétat budete z výborně dostupné Prahy a v ideálních hodinách. Když k letenkám přidáte dobře hodnocený hotel se snídaní, 8denní dovolená vás vyjde na již v úvodu zmíněných 5 675 Kč za osobu. Ten stejný hotel nabízí také stravování formou all inclusive, dovolená vás v takovém případě vyjde na 7 665 Kč za osoba. Mallorku procestujte, stojí to za to. Naše tipy na zajímavá místa najdete v online průvodci po Mallorce. Jedná se o tip na individuální turistiku, zájezdy s CK případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem do Španělska je třeba vyplnit tento online formulář. Bližší informace k vyplnění naleznete v našem článku O formulářích. Do odletu zbývá necelý měsíc, dál proto doporučujeme sledovat aktuální situaci a případné změny.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, užitečné rady načerpáte v našem podrobném návodu >>.

 

Při cestách po EU si případně vystačíte jen s modrou kartičkou pojištěnce, vždy ale raději doporučujeme nepodcenit sjednání cestovního pojištění. Budete tak mít jistotu, že za vás případné ošetření u lékaře kompletně uhradí pojišťovna. Na online srovnání všech dostupných možností se podívejte zde >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy. Přesto ještě před nákupem letenek či ubytování odhadněte celkovou cenu dovolené, ať víte, co přesně čekat. Započítejte dopravu po Mallorce a stravování (v případě volby hotelu s all inclusive už stravování řešit nemusíte). Auto si případně rezervujte přes Rentalcars a po příletu si ho vyzvedněte hned na letišti. Pokud ostrov chcete víc procestovat, je to lepší volba než se spoléhat na hromadnou dopravu.

 

Pro ubytování tu máme 2 varianty již zmíněné v úvodu. První možností je dobře hodnocený hostal Montesol se snídaní za 4 410 Kč/osoba. Druhou možností je ten stejný hostal s all inclusive stravováním za 6 400 Kč/osoba. Ubytování se nachází v klidné části letoviska Cala Ratjada. Nevybrali jste si? Alternativou je Airbnb, při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na svůj první pobyt.

 

 

Letenky na trase PrahaPalma de MallorcaPraha v termínu 9. až 16. září můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Letenky je také možné pořídit u spolehlivého českého prodejce. Cena sice bude vyšší o jejich provizi, ale nákup proběhne v češtině, vy získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky mallorca ryanair
Letenky z Prahy na Mallorku, září, Ryanair
Mallorca z Prahy na 8 dní se snídaní za 5675 Kč nebo s ALL INCLUSIVE za 7665 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!