Dovolená na Mallorce už za 5 675 Kč? Při zařízení na vlastní pěst ano! Zpáteční letenky u aerolinky Ryanair na námi vybraný termín v první polovině září zakoupíte za 1 265 Kč. Odlétat budete z výborně dostupné Prahy a v ideálních hodinách. Když k letenkám přidáte dobře hodnocený hotel se snídaní, 8denní dovolená vás vyjde na již v úvodu zmíněných 5 675 Kč za osobu. Ten stejný hotel nabízí také stravování formou all inclusive, dovolená vás v takovém případě vyjde na 7 665 Kč za osoba. Mallorku procestujte, stojí to za to. Naše tipy na zajímavá místa najdete v online průvodci po Mallorce. Jedná se o tip na individuální turistiku, zájezdy s CK případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem do Španělska je třeba vyplnit tento online formulář. Bližší informace k vyplnění naleznete v našem článku O formulářích. Do odletu zbývá necelý měsíc, dál proto doporučujeme sledovat aktuální situaci a případné změny.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, užitečné rady načerpáte v našem podrobném návodu >>.

 

Při cestách po EU si případně vystačíte jen s modrou kartičkou pojištěnce, vždy ale raději doporučujeme nepodcenit sjednání cestovního pojištění. Budete tak mít jistotu, že za vás případné ošetření u lékaře kompletně uhradí pojišťovna. Na online srovnání všech dostupných možností se podívejte zde >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy. Přesto ještě před nákupem letenek či ubytování odhadněte celkovou cenu dovolené, ať víte, co přesně čekat. Započítejte dopravu po Mallorce a stravování (v případě volby hotelu s all inclusive už stravování řešit nemusíte). Auto si případně rezervujte přes Rentalcars a po příletu si ho vyzvedněte hned na letišti. Pokud ostrov chcete víc procestovat, je to lepší volba než se spoléhat na hromadnou dopravu.

 

Pro ubytování tu máme 2 varianty již zmíněné v úvodu. První možností je dobře hodnocený hostal Montesol se snídaní za 4 410 Kč/osoba. Druhou možností je ten stejný hostal s all inclusive stravováním za 6 400 Kč/osoba. Ubytování se nachází v klidné části letoviska Cala Ratjada. Nevybrali jste si? Alternativou je Airbnb, při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaPalma de MallorcaPraha v termínu 9. až 16. září můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Letenky je také možné pořídit u spolehlivého českého prodejce. Cena sice bude vyšší o jejich provizi, ale nákup proběhne v češtině, vy získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky mallorca ryanair
Letenky z Prahy na Mallorku, září, Ryanair
Mallorca z Prahy na 8 dní se snídaní za 5675 Kč nebo s ALL INCLUSIVE za 7665 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!