Co takhle navázat na červencový pondělní a úterní státní svátek a hned ve středu se vydat na dalších osm dní pohodové dovolené u moře? Jestliže se vám tato myšlenka zdá být lákavá, využijte akční nabídky cestovní kanceláře za 14 990 Kč. Za tuto cenu se můžete vydat na oblíbený španělský ostrov Mallorca. V ceně zájezdu pak máte zahrnuty zpáteční letenky z Prahy, dopravu na místě, služby delegáta, ubytování a stravování formou All Inclusive. Nevíte, kam zavítat ve volném čase? Inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko vyřadilo Českou republiku ze seznamu rizikových zemí. Do Španělska je možné cestovat bez testu a jiných potvrzení o bezinfekčnosti. Všichni cestující mají ale povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář.

Osoby, které prodělaly onemocnění COVID-19 v uplynulých 14 – 180 dnech (nutné lékařské potvrzení). Očkovaní, v případě, že mohou doložit certifikát o úplném očkování. Očkovaní první dávkou, pokud od jejího podání uplynulo 22 dní.

 

 

Dovolenou v hotelu Ilusion Calma můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu na Invii pak naleznete zde). 

Akční zájezd na Mallorku, hotel Ilusion Calma
Mallorca z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 14 990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!