Plánujete dovolenou na Mallorce a hledáte cenově dostupné místo se skvělou polohou? Pro vaši dovolenou doporučujeme hotel Ciudad Laurel, vzdálený 900 m od krásné písečné pláže v centru letoviska Cala Millor. Volný čas zde nejlépe strávíte na pláži nebo procházkou po okouzlujícím okolí. Pokud ovšem nebudete chtít trávit čas u průzračně čistého moře, můžete využít i velký hotelový bazén! V ceně zájezdu budete mít zpáteční letenky s odletem z Prahy, dopravu z/na letiště, služby českého delegáta, již zmíněné ubytování a stravování oblíbenou formou all inclusive. Inspiraci na cestu můžete načerpat v našem podrobném průvodci po Mallorce.

INFO KE KORONAVIRU: Všechny osoby přijíždějící do Španělska musí vyplnit online formulář a obdržet příslušný QR kód. Kromě kódu je nově nutné předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR/TMA/antigenního testu.

Formulář vyplníte elektronicky na webové adrese www.spth.gob.es nebo v bezplatné aplikaci SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH. Následně po odeslání formuláře by každý měl obdržet QR kód, který pak před letem může vyžadovat přepravní společnost, a po příletu do Španělska jej budete muset předložit sanitárním orgánům na letišti.

Dovolenou v hotelu Ciudad Laurel můžete zarezervovat zde >>

Zájezd na Mallorku na 8 dní s all inclusive, Travelportal
Mallorca z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 10 590 Kč! (přes CK)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!