mallorca

Mallorca každoročně patří mezi nejžádanější destinace pro letní dovolenou. I u ní se ale můžete dostat na mimořádně příznivou částku, pokud si dovolenou připravíte na vlastní pěst. Zpáteční letenky u aerolinky Ryanair zakoupíte za 1 260 Kč. Výhodou je, že odlétat budete z výborně dostupné Prahy. Pokud tyto letenky zkombinujete s námi vybraným ubytováním, týdenní dovolená vás vyjde na 5 510 Kč za osobu. A v této částce budete mít zahrnuté i chutné kontinentální snídaně! To je cena, na kterou se s CK v hlavní sezóně běžně jen tak nedostanete. Naše tipy na místa, která stojí za to neminout, pak najdete v online průvodci po Mallorce. Jedná se o tip na individuální turistiku, zájezdy s cestovní kanceláří případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem do Španělska je třeba vyplnit a odeslat formulář. Bližší informace naleznete v našem článku věnovanému problematice formulářů. Dál doporučujeme sledovat případné změny.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, užitečné rady načerpáte v tomto podrobném návodu >>. 

 

Při krátkých cestách po EU si sice vystačíte jen s kartičkou pojištěnce, vždy ale raději doporučujeme nepodcenit cestovní pojištění. Na online srovnání všech možností se podívejte na tomto odkazu >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy. Přesto raději předem odhadněte celkovou cenu dovolené, krom letenek a ubytování myslete také na dopravu po Mallorce a stravování. Auto si případně rezervujte přes Rentalcars. Pokud Mallorku plánujete co nejvíc poznat, vlastní auto určitě využijete.

 

Pro ubytování jsme zvolili dobře hodnocený hotel Leblon se snídaní. Jeho předností je výborná poloha: 100 metrů od pláže Playa de Palma a 8 km od letiště. Skvělé jsou také snídaně již zahrnuté v ceně a možnost pobyt zrušit až do 11. srpna. Dá se sehnat i levnější ubytování, tohle ale v poměru kvalita/cena jasně vítězí. Alternativou je pak Airbnb, při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaPalma de MallorcaPraha v termínu 26. srpna až 1. září můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Letenky je také možné zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude vyšší o jejich provizi, ale vy získáte základní zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky mallorca ryanair
Letenky z Prahy na Mallorku, srpen, Ryanair
Mallorca z Prahy na 7 dní za 5510 Kč! (letenky + ubytování se snídaní)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!