Mallorca každoročně bývá jedním z největších hitů letních prázdnin. I z toho důvodu zájezdy obvykle nejsou nejlevnější. Na tomto španělském ostrově si proto naplánujte dovolenou na vlastní pěst. Zpáteční letenky u aerolinky Ryanair zakoupíte za slušných 1 330 Kč, odlétat budete z německých Drážďan. My jsme vybrali  termín od 7. do 12. července, za podobnou cenu ale aktuálně můžete najít termínů víc. Mallorku procestujte, stojí to za to! Naše tipy na zajímavá místa najdete v online průvodci po Mallorce. Jedná se o tip na individuální turistiku, zájezdy s CK případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně se neobejdete bez negativního PCR testu, do července se ale situace může ještě změnit a Španělsko může podmínky pro turisty ještě zmírnit. Bude také větší počet naočkovaných a do hry by měly přijít i covid pasy. Sledujte proto aktuální informace.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, užitečné rady načerpáte v našem podrobném návodu >>.

 

Při cestách po EU si sice případně vystačíte pouze s modrou kartičkou pojištěnce, vždy ale raději doporučujeme nepodcenit cestovní pojištění. Budete tak mít jistotu, že za vás případné ošetření u lékaře kompletně uhradí pojišťovna. Na online srovnání všech dostupných možností se podívejte zde >>.

 

Odlet a přílet bude z Drážďan, kam se nejlépe dopravíte se společností Flixbus

 

Před nákupem letenek odhadněte celkovou cenu dovolené. Myslete na ubytování, stravování, dopravu do Drážďan i posléze po Mallorce. Automobil si případně rezervujte přes Rentalcars a po příletu si ho vyzvedněte hned na letišti.

 

Veškeré volné hotely na daný termín naleznete na Bookingu. Alternativou je web Airbnb s nabídkami od soukromníků. Při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na svůj první pobyt.

 

 

Letenky na trase DrážďanyPalma de MallorcaDrážďany v termínu 7. až 12. července můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Letenky je také možné pořídit u spolehlivého českého prodejce. Cena sice bude vyšší o jejich provizi, ale nákup proběhne v češtině, vy získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Pozornost věnujte tomu, že z Mallorky budete odlétat poměrně brzy ráno. Minimálně poslední noc se tak vyplatí strávit v hlavním městě, odkud se na letiště pohodlně a za rozumnou cenu dopravíte taxíkem.

 

letenky na Mallorku červenec 2021
Levné letenky na Mallorku v červenci, Ryanair
Mallorca z Drážďan o letních prázdninách za 1330 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *