Odleťte si ze sychravého počasí za teplem. Díky výhodné akci aerolinek Laudamotion nyní můžete najít celou řadu termínů za skvělou cenu 520 Kč. V ceně máte zpáteční letenku VídeňMallorcaVídeň. Mallorca proslula zejména svými nádhernými plážemi a romantickými zátokami. Více inspirace pak můžete načerpat v našem podrobném průvodci po Mallorce. Tento tip je na individuální turistiku, nabídku zájezdů na Mallorcu s cestovní kanceláří najdete například zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z Vídně. Tam se můžete pohodlně dostat vlakem nebo autobusem. Společnosti Regiojet a Flixbus dokonce nabízejí spoje, které vás zavezou až na letiště.

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat náklady na transfer z/na letiště, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož online srovnání naleznete zde

 

Ubytování si můžete zarezervovat přes Booking. Pokud preferujete bydlení u místních, můžete se poohlédnout po nabídkách i na serveru Airbnb. Při prvním pobytu navíc můžete využít naši slevu

 

 

Letenky na trase VídeňPalma de Mallorca–Vídeň v termínu 22.28. května (termínů ale najdete více) zakoupíte na stránkách společnosti LaudamotionAlternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Letenky Mallorca
Letenky Mallorca
Mallorca z Vídně za 520 Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!