Odleťte si ze sychravého počasí za teplem. Díky výhodné akci aerolinek Laudamotion nyní můžete najít celou řadu termínů za skvělou cenu 520 Kč. V ceně máte zpáteční letenku VídeňMallorcaVídeň. Mallorca proslula zejména svými nádhernými plážemi a romantickými zátokami. Více inspirace pak můžete načerpat v našem podrobném průvodci po Mallorce. Tento tip je na individuální turistiku, nabídku zájezdů na Mallorcu s cestovní kanceláří najdete například zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z Vídně. Tam se můžete pohodlně dostat vlakem nebo autobusem. Společnosti Regiojet a Flixbus dokonce nabízejí spoje, které vás zavezou až na letiště.

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat náklady na transfer z/na letiště, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož online srovnání naleznete zde

 

Ubytování si můžete zarezervovat přes Booking. Pokud preferujete bydlení u místních, můžete se poohlédnout po nabídkách i na serveru Airbnb. Při prvním pobytu navíc můžete využít naši slevu

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky na trase VídeňPalma de Mallorca–Vídeň v termínu 22.28. května (termínů ale najdete více) zakoupíte na stránkách společnosti LaudamotionAlternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Letenky Mallorca
Letenky Mallorca
Mallorca z Vídně za 520 Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!