Pokud plánujete dovolenou na Mallorce „na vlastní pěst“ a trváte na odletu z Prahy, mohla by vás zaujmout současná akce, během které jsou dostupné letenky z Prahy za 4490Kč. Předem upozorňuji na to, že více se vyplatí letět např. z Berlína a letenky nemají příliš ekonomický smysl, pokud chcete pouze k moři – za last minute zájezdy, které budu na Levnocestování určitě zveřejnovat, zaplatíte často i méně, než za tyto letenky + hotel. Je to vhodná akce jen pro ty, co nechtějí trávit dovolenou na jednom místě a potřebují/chtějí z Prahy. Pro srovnání, tolik stojí zájezdy přes cestovní kanceláře.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem letenek si  nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci dovolené, tedy i ubytování a dopravu na Mallorce. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa stěží dostanete a i cesta k hotelu bude komplikovanější. Řízení je na Mallorce krom Palmy pohodové a s klidem bych ho doporučil i méně zkušeným řidičům. Ještě jednou zdůraznuji, že tento tip je zajímavý pro určitou skupinu lidí a náklady na letenky + hotel budou vyšší, než za kolik se prodávají last minute zájezdy.

 

K ubytování volte bud Booking, nebo využijte naší slevy 725Kč na první ubytování a ubytujte se přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině, jedinou podmínkou je, že první ubytování bude dražší jak 2000Kč.

 

Inspirací vám mohou být cestopisy našich čtenářů. Mallorka je na individuální turistiku velmi jednoduchá a tak bych ji doporučil i začínajícím cestovatelům. Našeho detailního průvodce po Mallorce, naleznete zde.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky Praha – Mallorca – Praha za 4490Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

Pokud byste chtěli letenky bez přestupu a na více termínů, tak za 5970Kč můžete najít zde << Kalednář termínů >>

 

 

 

Mallorca z Prahy o letních prázdninách za 4490Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!