Mallorca o letních prázdninách za 1850Kč! (letenky tam i zpět)

Mallorca o letních prázdninách za 1850Kč! (letenky tam i zpět)

Výhodných letenek z Norimberku na Mallorcu v průběhu letních prázdnin můžete využít k levné dovolené na tomto ostrově. Výhodou je skutečnost, že termínů je celá řada a můžete si tak do značné míry určit délku a datum vaší dovolené. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete raději na Mallorcu přes cestovní kanceláře, jejich soupis naleznete zde.

<

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet i přílet je z dobře dostupného Norimberka, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem.

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (cesta od/k letišti, doprava na místě, hotel, případné a půjčení automobilu). Ubytování bych doporučoval řešit co nejdříve. Ne, že byste později nic nesehnali, ale Mallorca patří mezi top destinace a ty nejvýhodnější ubytování mizí samozřejmě jako první. Takže čím dříve si ho zajistíte, tím lépe. Bud můžete využít klasicky Booking, nebo můžete využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

Zvýšenou pozornost věnujte pozdnímu příletu a brzkému odletu. Vychází to opravdu nešikovně, ale bohužel se s tím nedá nic moc dělat.

Letenky Nuremberg – Palma de Mallorca – Nuremberg za 69,9€ rezervujte přímo na stránkách Eurowings.

Za nejnižší cenu máte v ceně jen příruční zavazadlo, které vám bude stačit bohatě. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde.