Na Mallorce vás sluníčko velmi pravděpodobně přivítá i začátkem října. Využijte proto akčních letenek s odletem z Bratislavy za parádní cenu a na tomto španělském ostrově si o týden prodlužte léto. Říjen se přitom nese nejen ve znamení příjemných teplot, ale také menšího počtu turistů. Je to tak ideální doba pro dochytání bronzu i pro aktivní poznávání ostrova. Naše tipy na to, co rozhodně neminout, najdete v podrobném průvodci po Mallorce zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, nabídku zájezdů na Mallorku s cestovní kanceláří najdete zde.

 

 

Tip: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete autobusy Eurolines nebo Regiojet. Průvodce Bratislavou pak najdete zde >>.

 

K ceně letenek připočítejte i další náklady, které budete mít. Nezapomeňte na ubytování, stravování či zapůjčení auta, které se na Mallorce rozhodně vyplatí, pokud ji plánujete víc procestovat.

 

Ubytování vyhledávejte na Bookingu, kde najdete veškeré dostupné hotely na daný termín. Pokud byste dali přednost ubytování u soukromníka, můžete využít služeb Airbnb. Přes tento odkaz navíc získáte znatelnou slevu na váš první pobyt rezervovaný právě přes web Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky Bratislava–Palma de Mallorca–Bratislava na termín 8. až 15. října zakupte přímo na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude sice o něco vyšší, ale vy získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Pozornost věnujte poměrně brzkému odletu z Mallorky (v 7:15). Bez půjčeného vozu se na letiště budete muset dopravit posledním autobusem či využít taxi služeb.

 

Letenky Mallorca
Letenky Mallorca
Mallorca z Bratislavy za 520 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!