Ke konci srpna se můžete vydat na prosluněnou Mallorku. Když spojíte akční letenky s velmi dobře hodnoceným ubytováním, dostanete se na částku 3 820 Kč za 4 dny/osoba. Na tomto španělském ostrově najdete spoustu krásných pláží a samozřejmostí je také bohaté kulturní vyžití. Našeho průvodce po Mallorce s dalšími radami naleznete zde. Toto je tip na individuální turistiku, jestliže byste rádi navštívili Mallorku s cestovní kanceláří, tak veškeré nabídky naleznete zde

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, tak doporučuji přečíst tento podrobný návod >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet (Student Agency). Průvodce Bratislavou najdete zde >>.

 

Před zakoupením letenek jako vždy doporučujeme provést předběžnou kalkulaci celého výletu. Nezapomeňte na ubytování, pojištění, stravu či zapůjčení auta, které se na Mallorce rozhodně vyplatí. 

 

Velice dobré hodnocení i příznivou cenu má toto ubytování, které se nachází v malebném letovisku Cala Figuera. Vybírejte samozřejmě podle sebe, všechna volná ubytování na Mallorce naleznete zde. Alternativně také můžete využít naší slevy 750 Kč na vaše první ubytování přes Airbnb. Ať už vyberete jakkoliv, s rezervací ubytování neváhejte. Jde o top sezónu.

 

 

Letenky Bratislava–Palma de Mallorca–Bratislava zakupte přímo na stránkách společnosti Ryanair v termínu 24. až 27. srpna (sobota až úterý). Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena letenky bude sice vyšší, ale zato získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Pozornost věnujte brzkému odletu z Mallorky (v 7:15). Bez půjčeného vozu se na letiště budete muset dopravit posledním autobusem či využít taxi služeb.

 

letenky Mallorca
letenky Mallorca
Mallorca z Bratislavy na 4 dny v prodlouženém víkendu o letních prázdninách za 3820 Kč (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!