Mallorca na 8 dní z Vídně za 2650Kč (letenky tam i zpět, vč. odb. zavazadla)

Mallorca na 8 dní z Vídně za 2650Kč (letenky tam i zpět, vč. odb. zavazadla)

Mallorca je letos TOP destinací a ceny zájezdů tomu bohužel odpovídají. Jen zřídka klesají pod deset tisíc (všechny zájezdy najdete zde). Alternativou tak zůstává individuální turistika, ke které můžete využít např. akčních letenek z Vídně za 99€. Jejich výhodou je i to, že v ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo a tak můžete alternativně vyrazit i pod stan :).

<

ip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>.

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídla atd. Zvýšenou pozornost věnujte i brzkému odletu z Vídně.

Co se ubytování týká, všechny hotely na toto datum naleznete zde. Levnější alternativou může být využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes Airbnb. To je služba, kde vám místní pronajímají část, nebo celý byt/dům. Není třeba se ničeho bát, naopak je to zajímavá zkušenost a stejně jde spíš o to, abyste měli kde přespat – Mallorca nabídne jak nádherné pláže, tak přírodu a na pokoji budete minimálně. Dobře vypadá např. toto ubytování, které vás po uplatnění slevy vyjde na cca 2800Kč/osobu a i s letenkami se tak vejdete do cca 5500Kč za 8 denní dovolenou na Mallorce.

Letenky Vídeň – Mallorca – Vídeň na datum 24. červen – 1. červenec můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)