Velmi výhodných letenek na Mallorcu za 1350Kč využijeme k dnešnímu prvnímu levnocestovatelskému tipu. Tyto letenky spojíme s výborně hodnoceným ubytováním na východě ostrova a dostaneme se na částku 3190Kč (včetně snídaně). Velkou výhodou je i skutečnost, že se jedná o prodloužený víkend čtvrtek – pondělí a vystačíte si tak s minimem dovolené. Tento tip je na individuání turistiku, pro srovnání zde je podobný zájezd přes cestovní kancelář.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupného Norimberka, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem.

 

Před nákupem letenek si  nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci dovolené, tedy i cestu z/na letiště v Norimberku i na Mallorce. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa stěží dostanete a i cesta k hotelu bude komplikovanější. Řízení je na Mallorce krom Palmy pohodové a s klidem bych ho doporučil i méně zkušeným řidičům. Zvýšenou pozornost při plánování věnujte pozdnímu příletu, díky kterému by bylo nejrozumnější zůstat první noc v Palmě a až pak se přesunout (noc v Palmě bude dražší, vemte to v potaz při kalkulaci). Všimněte si i pozdního odletu (jde v podstatě o 3 celé dny).

 

Inspirací vám mohou být cestopisy našich čtenářů. Mallorka je na individuální turistiku velmi jednoduchá a tak bych ji doporučil i začínajícím cestovatelům. Našeho detailního průvodce po Mallorce, naleznete zde.

 

 

Letenky Norimberk – Mallorca – Norimberk zarezervujte za 49,9€ na datum 8. – 12. června přímo na webu Eurowings.com

 

 

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

Alternativou, jak ještě více ušetřit, je využít naší slevu 725Kč na první ubytování dražší jak 2000Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Já pro názornost vybral B&B Ses Terrasses za 2300Kč/2 osoby/3 noci i se snídaní.

 

 

Mallorca na 3 dny v prodlouženém víkendu za 2500Kč! (letenky + ubytování + snídaně)

2 komentáře u „Mallorca na 3 dny v prodlouženém víkendu za 2500Kč! (letenky + ubytování + snídaně)

 • 1.6.2017 (11:31)
  Trvalý odkaz

  Letenky supr levný ale nebylo by od věci to příště napsat, že se Jedná necelé tři dny, bohužel z těch letenek je to blbě vidět tím, že používají AM/PM.
  Přílet v pátek po půlnoci na PMI a odlet zpět je z neděle na pondělí. Jsem si toho všiml až když mi dorazila letenka, bude to hardcore 🙂

  Reagovat
  • 1.6.2017 (12:06)
   Trvalý odkaz

   Safra práce, máte pravdu. Na ten pozdní odlet jsem upozornoval, ale toho návratu a že jde 3 dny jsem si nevšiml. Omlouvám se a děkuji za upozornění. Článek jsem opravil a na email jako omluvu pošlu dárek.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!