Pokud se v letošním roce chystáte do exotických krajů, mohl by vám padnout do oka náš další dnešní tip, díky kterému pořídíte zpáteční letenky na slunné Maledivy za cenu 13 590 Kč. Odlet je z výborně dostupné Vídně a v nabídce najdete hned několik termínů od dubna do října 2023. Maledivy jsou rájem pro všechny milovníky potápění, šnorchlování i odpočinku na pláži. Pokud dáváte přednost organizovanému cestování, nabídku zájezdů od CK si můžete prohlédnout na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Maledivy zrušily povinný PCR test při příletu na Maledivy i před odletem z Malediv, a to i pro neočkované osoby. Všichni cestující musí povinné vyplnit tento formulář. Více informací se dozvíte na stránkách MZV. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery, ubytování, dopravu do Vídně, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování na Maledivách můžete rezervovat na stránkách Booking.

Zpáteční letenky z Vídně na Maledivy (letiště Male) pořídíte v mnoha termínech od dubna do října 2023 na stránkách ověřeného českého prodejce Pelikán >>

Maledivy z Vídně v mnoha termínech za 13590 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!