Náš další dnešní tip vás zavede na exotické Maledivy! V nabídce 4* letecké společnosti Etihad Airways se objevily letenky do tohoto exotického ráje za skvělou cenu 12 990 Kč. Na Maledivy se tak můžete vydat z velmi dobře dostupné Vídně, a to hned v několika termínech během ledna až září 2022. Maledivy vás okouzlí písečnými plážemi, podmořským životem a špičkovými službami zdejších hotelů. Pokud jsou Maledivy na seznamu vašich vysněných destinací, ale na cestování bez CK si netroufáte, organizované zájezdy najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Od 1.7. jsou Maledivy otevřeny turistům ze všech států. Při vstupu musíte předložit negativní PCR test (nesmí být starší než 96h) a tato povinnost je platná i pro osoby plně očkované. Dále je potřeba vyplnit online formulář,  kam cestující nahraje i negativní PCR test.

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery, ubytování, dopravu do Vídně, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování na Maledivách můžete rezervovat na stránkách Booking

Letenky na trase Vídeň – Male – Vídeň v několika termínech během ledna – září 2022 můžete zakoupit skrze stránky ověřeného českého prodejce >>

Maledivy z Vídně s Etihad Airways i přes letní prázdniny za 12990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *