Vydejte se na Maledivy z Prahy! Lety s jedním přestupem zakoupíte za příjemných 13.990,- Nejvíce dostupných termínů je v září, ale pokud máte hodně dovolené, můžete vyrazit již v srpnu a užít si nádherných pláží klidně na měsíc. Neváhejte, volné lety velmi rychle mizí.

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem na Maledivy je třeba absolvovat PCR test, a to v době nejpozději 96 hodin před příletem na Maledivy. Negativní výsledek PCR testu je pak nutné předložit jak při odbavení na letišti odletu, tak i po příletu na Maledivy. Platí to i pro osoby, které již byly kompletně očkovány.  Osvobozeny od testování jsou děti do jednoho roku.

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

Odlet je z dostupný Prahy, před zakoupením letenek si i přesto nezapomeňte propočítat všechny náklady na dovolenou včetně ubytování, jídla a dopravy. Před cestou určitě uzavřete cestovní pojištění.  Online srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>. 

Všechna dostupná ubytování najdete na Bookingu nebo Airbnb

Letenky Praha – Male – Praha můžete zakoupit od českého prodejce například v termínu  od 13.9. do 27.9. 2021  zde. Pokud přeci jen preferujte zájezdy od cestovních kanceláří, organizované zájezdy na Maledivy jsou dostupné zde.

Maledivy z Prahy za 13990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!