Jedinečná atmosféra korálových atolů, exotické drinky a dechberoucí ubytování. To je dovolená s puncem luxusu na Maledivách. Pokud vás tato destinace vždy lákala, ale nezaujal vás žádný zájezd z nabídky cestovních kanceláří, máme pro vás báječnou příležitost, sestavit si pobyt přesně podle vašich představ. V našem tipu vám přinášíme akční letenky na trase Praha – Male – Praha za skvělých 13 990 Kč. Termínů je zatím dost, ale s výběrem rozhodně neváhejte. Pokud však preferujete hotový zájezd, můžete si vybrat z aktuální nabídky na Invii.

INFO KE KORONAVIRU: Od 1.7. se Maledivy otevírají turistům ze všech států. Při vstupu musíte buď předložit negativní PCR test (nesmí být starší než 96h) nebo doklad o očkování (musí být ukončeno minimálně před 2 týdny). V obou případech je ještě třeba vyplnit online formulář.  Pro cestu zpět musíte podstoupit testování už před odletem z Malediv , v ČR absolvovat 5denní karanténu a na jejím konci se podrobit PCR testu v ČR.

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, transfer lodí do resortu, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Ubytování dle vašich představ můžete vyhledat a zarezervovat na stránkách Booking.com. 

Akční letenky na trase Praha – Male – Praha nejen o letních prázdninách rezervujte zde.

Maledivy z Prahy za 13990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!