Jsou vaším snem exotické Maledivy? Ať už hledáte místo pro nezapomenutelnou svatební cestu, oslavu výročí nebo vás prostě jen láká neskutečně modrá barva moře, výběrem Malediv neuděláte chybu. I když se toto místo řadí mezi nejexkluzivnější destinace na světě, díky akčním letenkám máte možnost tento kousek ráje navštívit za velmi dobrou cenu. Letenky od výborné aerolinky Qatar Airways vás nyní přijdou na 13 990 Kč včetně příručních a odbavených zavazadel. K dispozici je velká spousta termínů od února až do prosince. Jak na Maledivy levně se dozvíte v našem ebooku. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Maledivy přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

<

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, přečtěte si náš článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Rozhodně nepodceňte cestovní pojištění. Online srovnání dostupných možností naleznete zde >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Kromě ceny letenek však do celkového rozpočtu nezapomeňte započítat také ubytování, transfer k ubytování a stravování (pokud ho nebudete mít v ceně hotelu). Do rozpočtu vám navíc zasáhnou případné výlety a potápění (platí se v dolarech, hotovost proto mějte s sebou).

 

Ubytování můžete řešit přes Booking. Vždy berte v potaz nejenom cenu za ubytování, ale i to, jak se k ubytování dostanete. Také pozor na různé poplatky, které nemusí být zahrnuty v ceně a jsou vypsány až u pokoje po rozkliknutí. Alternativně můžete využít stránky Maledivy-levne.cz, kde dostanete podrobné informace v češtině o tom, jak se na ostrov dostat atd.

 

 

Letenky Praha–Maledivy–Praha za 13 990 Kč můžete zarezervovat zde >>

 

Maledivy akční letenky 2020
Letenky na Maledivy
Maledivy z Prahy za 13 990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!