Ještě jednou se dnes vrátíme s levnocestovatelským tipem na Maledivy a to z toho důvodu, že jsem objevil i termíny na leden – březen. Tedy nejlepší období, kdy můžete Maledivy navštívit (už ted vám mohu říci, jak bude – krásně 🙂 ). Cena za letenky z Prahy na Maledivy (a zpět) za 11 tisíc, je opravdu výjimečná a pokud návštěvu Malediv plánujete, lepší stěží naleznete. Opět platí co už jsme psal, jedná se o 30% slevu od FlyDubai, která platí pouze dnes. Proto se případně musíte rozhodnout rychle.

 

<

 

Před nákupem letenek si přečtěte celý článek a informujte se na dostupnost ubytování. Část čtenářů může zaujmout i svatba na Maledivách v toto období, nebo mohou využít tento tip k líbánkám na Maledivách.

 

Letenky Praha – Male – Praha, zakupte přímo na webu FlyDubai.com. Vyjde vás to nejlevněji, protože se vyhnete různým provizím přeprodejcům.

 

Alternativně můžete zakoupit letenky zde, cena je vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte tento web << Kalendář termínů >>

 

 

Při nákupu je možno se rozhodnout mezi krátkým, nebo dlouhým přestupem v Dubaji. Doporučil bych vám dlouhý přestup. Tělo vám poděkuje a Dubaj za to určitě stojí. Poku budete potřebovat v Dubaji přespat, mohu doporučit hotel Deira, který je hned na přestupní stanici metra, je za rozumnou cenu a na střeše má bazén.

 

 

Maledivy

 

V ceně máte 7kg příruční zavazadlo a 20kg odbavené (to poletí rovnou na Maledivy, i v případě dlouhého přestupu – pokud to budete chtít).

 

FlyDubai bohužel chce za platbu kartou poplatek, čemuž se vyhnete tak, že si letenky objednáte a zakoupíte je v Praze na jejich pobočce. Není v tom žádný problém, sám to také tak řeším. Jen na to také raději upozornuji.

 

 

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 100 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 50 dolarů na osobu (zhruba 1250Kč).

 

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

 

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

 

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

 

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi. Na Facebooku ani emailu bohužel nestíhám na dotazy reagovat, sám jsem na cestách. A tady to navíc pomůže více lidem.

 

Maledivy z Prahy v TOP sezóně na 12 dní s plnou penzí za 23500Kč! (pouze dnes)

1 komentář u „Maledivy z Prahy v TOP sezóně na 12 dní s plnou penzí za 23500Kč! (pouze dnes)

  • 11.7.2016 (15:59)
    Trvalý odkaz

    Můžu velmi doporučit.. osobně jsem si zažila( s tím rozdílem, že jsme letěli přes Moskvu) a je to tam kouzelné a lidi milí

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!