Maledivy z Prahy v mnoha termínech za 16790 Kč! (letenky tam i zpět)

Maledivy z Prahy v mnoha termínech za 16790 Kč! (letenky tam i zpět)

Dáváte přednost cestování na vlastní pěst před balíčkovými pobyty cestovních kanceláří? Pokud letos chcete okusit exotiku, nechte se inspirovat naším tipem na letenky za akční cenu. Podívat se můžete na Maledivy a to v mnoha termínech od září do dubna následujícího roku. Odlet je z perfektně dostupné Prahy a za zpáteční let zaplatíte jen 16 790 Kč. Na Maledivy můžete vyrazit i s cestovní kanceláří, přehled zájezdů si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Od 14. 3. 2022 Maledivy zrušily povinný PCR test při příletu na Maledivy i před odletem z Malediv, a to i pro neočkované osoby. Všichni cestující musí povinné vyplnit tento formulář. Více informací se dozvíte na stránkách MZV. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, sepsali jsme pro vás článekJak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování na Maledivách můžete rezervovat na stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Male – Praha v termínech od letošního září do dubna 2023 můžete zakoupit skrze stránky ověřeného českého prodejce >>