Končící akce na skvělé letenky z Prahy na Maledivy a zpět včetně top sezóny za 11 tisíc, mě přiměla ještě k jednomu připomenutí tohoto skvělého tipu. Jde o opravdu výbornou cenu, zvlášt vzhledem k odletu z Prahy, množství možných datumů a možnosti krátkých přestupů (nebo naopak možnosti den strávit prohlídkou Dubaje). Pokud nad návštěvou Malediv přemýšlíte, tak letenky s klidem berte – lepší se už stěží objeví.

 

 

<

 

Před nákupem letenek si přečtěte celý článek a informujte se na dostupnost ubytování. Část čtenářů může zaujmout i svatba na Maledivách v toto období, nebo mohou využít tento tip k líbánkám na Maledivách.

 

Nejlevněji letenky Praha – Male – Praha, zakoupíte přímo na webu FlyDubai.com.  Alternativně je můžete zakoupit letenky přes Pelikána, cena je vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte tento web << Kalendář termínů >>

 

Před nákupem letenek si přečtěte celý článek a informujte se na dostupnost ubytování. Část čtenářů může zaujmout i svatba na Maledivách v toto období, nebo mohou využít tento tip k líbánkám na Maledivách.

 

P1040342

 

 

Já pro názornost zvolil termín 1. – 9. února, ale klidně si vyberte dle svých preferencí a potřeb. Jde čistě o příklad. Počasí tou dobou bude skvělé.

 

Při nákupu je možno se rozhodnout mezi krátkým, nebo dlouhým přestupem v Dubaji. Doporučil bych vám dlouhý přestup. Tělo vám poděkuje a Dubaj za to určitě stojí. Poku budete potřebovat v Dubaji přespat, mohu doporučit hotel Deira, který je hned na přestupní stanici metra, je za rozumnou cenu a na střeše má bazén.

 

 

Maledivy

 

 

V ceně máte 7kg příruční zavazadlo a 20kg odbavené (to poletí rovnou na Maledivy, i v případě dlouhého přestupu – pokud to budete chtít).

 

FlyDubai bohužel chce za platbu kartou poplatek, čemuž se vyhnete tak, že si letenky objednáte a zakoupíte je v Praze na jejich pobočce. Není v tom žádný problém, sám to také tak řeším. Jen na to také raději upozornuji.

 

 

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 100 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 50 dolarů na osobu (zhruba 1250Kč).

 

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

 

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

 

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

 

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi. Na Facebooku ani emailu bohužel nestíhám na dotazy reagovat, sám jsem na cestách. A tady to navíc pomůže více lidem.

 

 

Maledivy z Prahy na 9 dní s plnou penzí v TOP sezóně za 19750Kč! (letenky + ubytování)

6 komentářů u „Maledivy z Prahy na 9 dní s plnou penzí v TOP sezóně za 19750Kč! (letenky + ubytování)

 • 17.7.2016 (21:13)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, at pocitam jak chci ubytivani 1250×9=11250+11000=22250. ? Ne zminovanych 19750 Kc.

  Reagovat
  • 17.7.2016 (21:41)
   Trvalý odkaz

   Platba je za noc a v příkladném termínu je to 7 nocí.

   Reagovat
 • 17.7.2016 (21:14)
  Trvalý odkaz

  Snad by bylo vhodne v clanku zminit, ze na plazi neni povolen pobyt v plavkach.

  Reagovat
  • 17.7.2016 (21:46)
   Trvalý odkaz

   V recenzi píši o tom, že pro turisty je určena speciální pláž. Tam se můžete koupat v plávkách zcela bez problémů. A zrovna na Huraa bych si ji vybral místo té hlavní, i kdyby byly přístupné obě.

   Jinak to moc nehrotí, holky chodily oblečené úplně normálně, šortky/sukně a tričko.

   Reagovat
 • 24.7.2016 (10:15)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, kolik stojí ubytování, pokud bychom byli 4 osoby. 2 dospělí a jedno 4 leté a jedno 2 leté dítě. Děkuji

  Reagovat
  • 26.7.2016 (18:37)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, nejlépe uděláte, když se zeptáte přímo na maledivy-levne.cz

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!