Maledivy z Prahy na 9 dní s plnou penzí v TOP sezóně za 19750Kč! (letenky + ubytování)

Maledivy z Prahy na 9 dní s plnou penzí v TOP sezóně za 19750Kč! (letenky + ubytování)

Končící akce na skvělé letenky z Prahy na Maledivy a zpět včetně top sezóny za 11 tisíc, mě přiměla ještě k jednomu připomenutí tohoto skvělého tipu. Jde o opravdu výbornou cenu, zvlášt vzhledem k odletu z Prahy, množství možných datumů a možnosti krátkých přestupů (nebo naopak možnosti den strávit prohlídkou Dubaje). Pokud nad návštěvou Malediv přemýšlíte, tak letenky s klidem berte – lepší se už stěží objeví.

<

Před nákupem letenek si přečtěte celý článek a informujte se na dostupnost ubytování. Část čtenářů může zaujmout i svatba na Maledivách v toto období, nebo mohou využít tento tip k líbánkám na Maledivách.

Nejlevněji letenky Praha – Male – Praha, zakoupíte přímo na webu FlyDubai.com.  Alternativně je můžete zakoupit letenky přes Pelikána, cena je vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte tento web << Kalendář termínů >>

Před nákupem letenek si přečtěte celý článek a informujte se na dostupnost ubytování. Část čtenářů může zaujmout i svatba na Maledivách v toto období, nebo mohou využít tento tip k líbánkám na Maledivách.

P1040342

Já pro názornost zvolil termín 1. – 9. února, ale klidně si vyberte dle svých preferencí a potřeb. Jde čistě o příklad. Počasí tou dobou bude skvělé.

Při nákupu je možno se rozhodnout mezi krátkým, nebo dlouhým přestupem v Dubaji. Doporučil bych vám dlouhý přestup. Tělo vám poděkuje a Dubaj za to určitě stojí. Poku budete potřebovat v Dubaji přespat, mohu doporučit hotel Deira, který je hned na přestupní stanici metra, je za rozumnou cenu a na střeše má bazén.

Maledivy

V ceně máte 7kg příruční zavazadlo a 20kg odbavené (to poletí rovnou na Maledivy, i v případě dlouhého přestupu – pokud to budete chtít).

FlyDubai bohužel chce za platbu kartou poplatek, čemuž se vyhnete tak, že si letenky objednáte a zakoupíte je v Praze na jejich pobočce. Není v tom žádný problém, sám to také tak řeším. Jen na to také raději upozornuji.

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 100 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 50 dolarů na osobu (zhruba 1250Kč).

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi. Na Facebooku ani emailu bohužel nestíhám na dotazy reagovat, sám jsem na cestách. A tady to navíc pomůže více lidem.