Skvělých letenek z Prahy na Maledivy za 13790Kč využijeme v dnešním tipu na levnocestování. Datumů je celá řada, já pro názornost zvolil termín 27. února – 8. března. Je to z toho důvodu, že v podobné datum jsem na nich letos byl a počasí bylo příkladné :). Je to zkrátka vrchol sezony, kdy je na Maledivách nejkrásněji. Ubytování jsem vybral na ostrově Huraa, kde jsem byl sám ubytován (recenze níže). Součástí ceny je i plná penze. S nákupem letenek je třeba si pospíšit, velmi rychle mizí. A i ubytování berte s větším předstihem, top sezona bývá velmi dopředu zarezervovaná.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky Praha – Maledivy – Praha za 13790Kč zakupte zde << Kalendář termínů >>

 

Letenky na MAledivy

 

 

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo do 23kg.

 

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 100 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 50 dolarů na osobu (zhruba 1000Kč).

 

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

 

Foto: Mac Qin pod licencí CC

 

 

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

 

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

 

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi. Na Facebooku ani emailu bohužel nestíhám na dotazy reagovat, momentálně se přesouváme na naší cestě kolem světa po Vietnamu a mé časové možnosti jsou dosti omezené. Tady to navíc pomůže více lidem.

 

Maledivy z Prahy s plnou penzí na 10 dní v top sezóně za 23390Kč!
Štítky:    

2 komentáře u „Maledivy z Prahy s plnou penzí na 10 dní v top sezóně za 23390Kč!

 • 23.5.2016 (12:29)
  Trvalý odkaz

  Mohla bych se jen zeptat? na letišti Male… dá se platit v dolarecha vracejí na ně dolary? nebo mi budou cpát ty jejich peníze? Děkuji 🙂

  Reagovat
  • 23.5.2016 (21:01)
   Trvalý odkaz

   Abych pravdu řekl, nevím. Jídlo jsme platili kartou a jinak jsme tam nic nekupovali.

   Předpokládám, že to bude jak říkáte – dolary brát budou, ale vrátí vám v rupiích, případně velké dolarech a drobné v rupiích.

   Doporučoval bych tu kartu.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!