Maledivy z Prahy s plnou penzí na 10 dní v top sezóně za 23390Kč!

Maledivy z Prahy s plnou penzí na 10 dní v top sezóně za 23390Kč!

Skvělých letenek z Prahy na Maledivy za 13790Kč využijeme v dnešním tipu na levnocestování. Datumů je celá řada, já pro názornost zvolil termín 27. února – 8. března. Je to z toho důvodu, že v podobné datum jsem na nich letos byl a počasí bylo příkladné :). Je to zkrátka vrchol sezony, kdy je na Maledivách nejkrásněji. Ubytování jsem vybral na ostrově Huraa, kde jsem byl sám ubytován (recenze níže). Součástí ceny je i plná penze. S nákupem letenek je třeba si pospíšit, velmi rychle mizí. A i ubytování berte s větším předstihem, top sezona bývá velmi dopředu zarezervovaná.

<

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Letenky Praha – Maledivy – Praha za 13790Kč zakupte zde << Kalendář termínů >>

Letenky na MAledivy

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo do 23kg.

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 100 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 50 dolarů na osobu (zhruba 1000Kč).

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

Foto: Mac Qin pod licencí CC

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi. Na Facebooku ani emailu bohužel nestíhám na dotazy reagovat, momentálně se přesouváme na naší cestě kolem světa po Vietnamu a mé časové možnosti jsou dosti omezené. Tady to navíc pomůže více lidem.