Slavíte výročí nebo pojedete na svatební cestu? Anebo zkrátka hledáte místo pro nezapomenutelnou dovolenou? Oblíbené jsou exotické Maledivy, které nabídnou luxusní resorty, dokonale modré moře i bílé pláže. I když toto místo bývá řazeno mezi nejexkluzivnější destinace světa, díky akčním letenkám máte možnost tento kousek ráje navštívit za velmi dobrou cenu. Letenky od výborné aerolinky Qatar Airways vás nyní přijdou na 13 990 Kč včetně příručních a odbavených zavazadel. Daná cena je platná při cestě 2 osob. K dispozici je velká spousta termínů od března tohoto roku až do ledna 2021 včetně letních prázdnin. Jak na Maledivy levně se dozvíte v našem ebooku. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Maledivy přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, přečtěte si náš článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před odletem rozhodně nepodceňte vyřízení cestovního pojištění. Online srovnání veškerých dostupných možností naleznete zde >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Kromě ceny letenek však do celkového rozpočtu nezapomeňte započítat také ubytování, transfer k ubytování a stravování (samozřejmě pokud ho nebudete mít v ceně hotelu, což se na Maledivách může vyplatit). Do rozpočtu vám také zasáhnou případné výlety. Ty jsou sice dražší, je to ale zážitek, a proto stojí za to. Platí se v dolarech, hotovost mějte s sebou.

 

Ubytování můžete řešit přes Booking. Vždy berte v potaz nejenom cenu za ubytování, ale i to, jak se k ubytování dostanete. Také pozor na různé poplatky, které nemusí být zahrnuté v ceně a jsou vypsány až u pokoje po rozkliknutí.

 

 

Letenky Praha–Maledivy–Praha za 13 990 Kč můžete zarezervovat zde v kalendáři termínů >>

 

Maledivy akční letenky 2020
Letenky Maledivy
Maledivy z Prahy s 5* Qatar Airways i přes letní prázdniny za 13 990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!