Pouze dnes platí 30% sleva na letenky FlyDubai, která nám umožní navštívit tento pozemský ráj za neuvěřitelně nízkou cenu. Datumů je celá řada, letět tedy můžete na kratší i delší dovolenou. 9 dní jsem zvolil, protože sám jsem na nich bych letos stejnou dobu a bylo to tak akorát. Tip je na stejné místo, kde jsme byli ubytování a tak pokud by vás cokoliv zajímalo, stačí se zeptat. Rezervace letenek musí proběhnout dnes.

 

<

 

Před nákupem letenek si přečtěte celý článek, informujte se na dostupnost ubytování a zjistěte si vše o počasí. V tento datum není na  Maledivách top sezona a možná vám občas sprchne. Osobně bych se počasí příliš nebál, ale raději na to chci upozornit. Část čtenářů může zaujmout i svatba na Maledivách v toto období, nebo mohou využít tento tip k líbánkám na Maledivách.

 

Letenky Praha – Male – Praha, zakupte přímo na webu FlyDubai.com. Vyjde vás to nejlevněji, protože se vyhnete různým provizím přeprodejcům. Datumy je třeba vyhledávat ručně, ale to za ušetřené peníze myslím stojí :). Pro názornost jsem zvolil datum 25. září – 3. říjen, ale je jich celá řada. Při nákupu je možno se rozhodnout mezi krátkým, nebo dlouhým přestupem v Dubaji. Doporučil bych vám dlouhý přestup. Tělo vám poděkuje a Dubaj za to určitě stojí. Poku budete potřebovat v Dubaji přespat, mohu doporučit hotel Deira, který je hned na přestupní stanici metra, je za rozumnou cenu a na střeše má bazén.

 

Alternativně můžete zakoupit letenky zde, cena je vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte tento web << Kalendář termínů >>

 

 

Maledivy

 

 

 

V ceně máte 7kg příruční zavazadlo a 20kg odbavené (to poletí rovnou na Maledivy, i v případě dlouhého přestupu – pokud to budete chtít).

 

FlyDubai bohužel chce za platbu kartou poplatek, čemuž se vyhnete tak, že si letenky objednáte a zakoupíte je v Praze na jejich pobočce. Není v tom žádný problém, sám to také tak řeším. Jen na to také raději upozornuji.

 

 

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 100 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 50 dolarů na osobu (zhruba 1250Kč).

 

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

 

Foto: Mac Qin pod licencí CC

 

 

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

 

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

 

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi. Na Facebooku ani emailu bohužel nestíhám na dotazy reagovat, sám jsem na cestách. A tady to navíc pomůže více lidem.

 

HIT! Maledivy z Prahy na 9 dní s plnou penzí za 19750Kč! (pouze dnes)
Štítky:                    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!