Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v ráji na zemi! Již tento měsíc se můžete oddávat ničím nerušenému odpočinku na Maledivách. Eriyadu Island Resort leží přímo na pláži s bělostným pískem a celý ostrov je obklopuje korálový atole. To ocení hlavně milovníci potápění a podvodního života. Za cenu 22 990 Kč se vám cestovní kancelář postará o ubytování na 9 dní ve skvěle hodnoceném resortu, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta, letištní transfery a plnou penzi. Pokud toužíte po ještě větším komfortu, připlaťte si pár tisíc a po celou dobu pobytu budete mít zajištěno stravování All Inclusive. Obě varianty jsou dostupné v termínu 9.11. – 17.11.2021 .

INFO KE KORONAVIRU: Od 1.7. jsou Maledivy otevřeny turistům ze všech států. Při vstupu musíte předložit negativní PCR test (ne starší než 96h) a tato povinnost platí i pro plně očkované. V obou případech máte dále povinnost vyplnit online formulář,  kam cestující nahraje i negativní PCR test.

Dovolenou na Maledivách s plnou penzí v Eriyadu Island Resort můžete zarezervovat na tomto odkazu>>

Pokud si chcete dopřát plný servis se stravováním All Inclusive, dovolenou v tomtéž resortu za 29 990 Kč, rezervujte na na stránkách TravelPortal>>

Maledivy z Prahy na 9 dní s plnou penzí do skvěle hodnoceného 4* resortu za 22990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!