Před nedávnem jsme vás informovali o volném zájezdu na Maledivy za akční cenu. Ty z vás, kteří s nákupem otáleli, dnes rozhodně potěšíme. Celý pobyt na 9 dní ještě zlevnil a konečná cena je 27 990 Kč. Termín pobytu je 26.10. – 3.11. 2021 a balíček cestovní kanceláře zahrnuje ubytování ve čtyřhvězdičkovém resortu, zpáteční letenky z Prahy, stravování formou All Inclusive, letištní transfery a služby delegáta. Maledivy jsou ekvivalentem luxusu a nevšedních zážitků. Pokud si i vy chcete dopřát jedinečnou dovolenou na tomto dechberoucím místě, s nákupem rozhodně příliš dlouho neváhejte. 

INFO KE KORONAVIRU: Od 1.7. jsou Maledivy otevřeny turistům ze všech států. Při vstupu musíte předložit negativní PCR test (nesmí být starší než 96h) a tato povinnost je platná i pro osoby plně očkované. V obou případech je dále potřeba vyplnit online formulář,  kam cestující nahraje i negativní PCR test.

Dovolenou v hotelu Fihalhohi Island Resort můžete zarezervovat na tomto odkazu>> (recenze ubytování najdete na tomto odkazu>>)

Maledivy z Prahy na 9 dní s ALL INCLUSIVE do 4* resortu za 27990 Kč! (s CK Čedok)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *