Maledivy z Prahy na 9 dní do 4* resortu s plnou penzí za 24990 Kč! (přes CK)

Maledivy z Prahy na 9 dní do 4* resortu s plnou penzí za 24990 Kč! (přes CK)

Maledivy už dávno nejsou destinací pro malou hrstku vyvolených! S naším tipem si můžete užít luxusní dovolenou a to za fantastickou cenu. V nabídce cestovní kanceláře se objevil pobyt na Jižním Atolu Male za příjemných 24 990 Kč. Termín pobytu je 2.11. – 10.11. 2021 a balíček cestovní kanceláře zahrnuje ubytování ve čtyřhvězdičkovém resortu na 9 dní, zpáteční letenky z Prahy, plnou penzi, letištní transfery a služby delegáta. Pokud si i vy chcete dopřát jedinečnou dovolenou plnou nevšedních zážitků na tomto dechberoucím místě, s nákupem rozhodně příliš dlouho neváhejte. 

INFO KE KORONAVIRU: Od 1.7. jsou Maledivy otevřeny turistům ze všech států. Při vstupu musíte předložit negativní PCR test (nesmí být starší než 96h) a tato povinnost je platná i pro osoby plně očkované. V obou případech je dále potřeba vyplnit online formulář,  kam cestující nahraje i negativní PCR test.

<

Dovolenou v hotelu Fihalhohi Island Resort můžete zarezervovat na tomto odkazu>> (recenze ubytování najdete na tomto odkazu>>)