V dalším dnešním levnocestovatelském tipu si připomeneme stále platící akci letenek z Prahy na Maledivy a zpět za 12590Kč. Je to totiž skvělá příležitost k návštěvě tohoto pozemského ráje. Maledivy jsou cenově mnohem lépe dostupné, než si většina lidí myslí a za 8-denní dovolenou tak nemusíte utratit celkově více, jak 21500Kč (2x 100Kč dáte za dopravu z letiště na váš ostrov). Sám jsem tuto dovolenou podnikl se svojí ženou letos v březnu a fotky + moji recenzi naleznete níže. Termínů je více, snadno si tak můžete zvolit jiné datum, nebo délku pobytu.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Před nákupem letenek si přečtěte celý článek a informujte se na dostupnost ubytování. Část čtenářů může zaujmout i svatba na Maledivách v toto období, nebo mohou využít tento tip k líbánkám na Maledivách.

 

P1040342

 

 

Letenky Praha – Male – Praha za 12560Kč zakupte zde >>

Datum i délku si můžete upravit. Já pro názornost zvolil 19. – 27. listopadu.

 

 

 

1

 

 

 

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 100 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 50 dolarů na osobu (zhruba 1250Kč).

 

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

 

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

 

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

 

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi. Na Facebooku ani emailu bohužel nestíhám na dotazy reagovat, sám jsem na cestách. A tady to navíc pomůže více lidem.

 

Maledivy z Prahy na 8 dní s plnou penzí za 21300Kč! (letenky + ubytování)

6 komentářů u „Maledivy z Prahy na 8 dní s plnou penzí za 21300Kč! (letenky + ubytování)

 • 11.8.2016 (22:18)
  Trvalý odkaz

  Tady píšete, že to je na 8 dní. Ale letenky na Pelikánu jsou už od 16.11., ne 19.11 jak píšete tady. Tak to je pak na 11 dní. Nebo špatně počítám?

  Reagovat
  • 12.8.2016 (9:23)
   Trvalý odkaz

   Ted vám moc nerozumím. Datumů je více, zvolit si můžete jaký vám vyhovuje.

   Reagovat
 • 12.8.2016 (20:20)
  Trvalý odkaz

  Omlouvám se možná za stupidní dotaz, ale budu poprvé cestovat s přestupem. Je ta délka mezipřistání 1 hod 25 min dostatečná? A co by se stalo, pokud by to první letadlo mělo zpoždění? Děkuji za odpověď

  Reagovat
  • 12.8.2016 (21:26)
   Trvalý odkaz

   V pořádku, je to normální dotaz :). Pokud půjde vše, tak jak má, tak to stačit bude. Oni vás případně rychle protáhnou, aby to bylo rychlejší.

   Pokud by měl první let zpoždění a druhý by vám uletěl, poletíte zdarma dalším spojem (když to máte takhle na jedné letence).

   Reagovat
 • 14.8.2016 (11:02)
  Trvalý odkaz

  Má někdo zkušenost s těmi ruskými linkami? (Případně s Fly Dubai). či se vyplatí Emirates, Korenian a podobně (ty znám). Díky.

  Reagovat
  • 15.8.2016 (11:53)
   Trvalý odkaz

   Já mám zkušenosti s FlyDubai. Emirates jsou už z podstaty kvalitnějí, ale let s FD není nic, co by nešlo zvládnout.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!