Skvělých letenek z Prahy na Maledivy a zpět za 13720Kč využijeme v dnešním tipu na levnocestování. Datumů je celá řada, já pro názornost zvolil období prázdnin, ale za stejnou cenu je možné letět i v TOP sezoně, např. v lednu. Ubytování jsem vybral na ostrově Huraa, kde jsem byl sám ubytován (recenze níže). Součástí ceny je i plná penze a cena je tak opravdu konečná (vyjma cesty trajektem, ale to je pár korun).

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem letenek si přečtěte celý článek, informujte se na dostupnost ubytování a zjistěte si vše o počasí. Léto na Maledivách není top sezona a pravděpodobně vám občas sprchne. Nicméně někteří ze čtenářů nemají na výběr jiné datum, než léto a část čtenářů může zaujmout i svatba na Maledivách v toto období. Osobně bych se toho příliš nebál, ale raději na to chci upozornit. Za stejnou cenu jsou dostupné letenky i v top sezoně.

 

Letenky Praha – Male – Praha, zakupte přímo na webu FlyDubai.com. Vyjde vás to nejlevněji, protože se vyhnete různým provizím přeprodejcům. Datumy je třeba vyhledávat ručně, ale to za ušetřené peníze myslím stojí :). Pro názornost jsem zvolil datum 20. července – 2. srpna, ale je jich celá řada. Při nákupu je možno se rozhodnout mezi krátkým, nebo dlouhým přestupem v Dubaji. Doporučil bych vám dlouhý přestup. Tělo vám poděkuje a Dubaj za to určitě stojí. Poku budete potřebovat v Dubaji přespat, mohu doporučit hotel Deira, který je hned na přestupní stanici metra, je za rozumnou cenu a na střeše má bazén.

 

 

male

 

 

V ceně máte 7kg příruční zavazadlo a 20kg odbavené (to poletí rovnou na Maledivy, i v případě dlouhého přestupu – pokud to budete chtít).

 

FlyDubai bohužel chce za platbu kartou poplatek, čemuž se vyhnete tak, že si letenky objednáte a zakoupíte je v Praze na jejich pobočce. Není v tom žádný problém, sám to také tak řeším. Jen na to také raději upozornuji.

 

 

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 90 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 45 dolarů na osobu (zhruba 1100Kč).

 

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

 

Foto: Mac Qin pod licencí CC

 

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

 

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

 

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi. Na Facebooku ani emailu bohužel nestíhám na dotazy reagovat, momentálně se přesouváme na naší cestě kolem světa do Kambodže a mé časové možnosti jsou dosti omezené. Tady to navíc pomůže více lidem.

 

Maledivy z Prahy na 14 dní s plnou penzí za 27200Kč! (letenky, ubytování, plná penze)

3 komentáře u „Maledivy z Prahy na 14 dní s plnou penzí za 27200Kč! (letenky, ubytování, plná penze)

 • 10.7.2016 (16:29)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat,kde naleznu v praze agenturu fly-dubai?

  Reagovat
  • 11.7.2016 (7:24)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, letenky můžete zakoupit na Opletalova 57, 110 00 Praha 1

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!