Výhodných letenek z Prahy na Maledivy za 12560Kč s krátkým přestupem využijeme k levnocestovatelskému tipu na Maledivy. Ty jsou cenově mnohem lépe dostupné, než si většina lidí myslí a za 11-denní dovolenou na Maledivách tak nemusíte utratit celkově více, jak 25 tisíc (cca 150Kč dáte ještě za trajekty z letiště na Male a z Male na Huraa). Sám jsem tuto dovolenou podnikl se svojí ženou letos v březnu. Fotky a moji recenzi naleznete níže. Termínů je více, snadno si tak můžete zvolit jiné datum, nebo délku pobytu.

 

<

 

Před nákupem letenek si přečtěte celý článek a informujte se na dostupnost ubytování. Část čtenářů může zaujmout i svatba na Maledivách v toto období, nebo mohou využít tento tip k líbánkám na Maledivách.

 

P1040342

 

 

Letenky Praha – Male – Praha za 12560Kč zakupte zde >>

Datum i délku si můžete upravit.

 

2

 

 

 

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 100 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 50 dolarů na osobu (zhruba 1250Kč).

 

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

 

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

 

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

 

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi. Na Facebooku ani emailu bohužel nestíhám na dotazy reagovat, sám jsem na cestách. A tady to navíc pomůže více lidem.

 

 

Maledivy z Prahy na 11 dní s plnou penzí za 24850Kč! (letenky + ubytování)

8 komentářů u „Maledivy z Prahy na 11 dní s plnou penzí za 24850Kč! (letenky + ubytování)

 • 6.8.2016 (17:27)
  Trvalý odkaz

  Dobry den,
  zaujal me Vas cestovatelský tip na Maledivy, jenom nějak nerozumím tomu, ze se vejdu cenou do 25tis. Chápu to správne, ze do 25tis se vejdou dve osoby i s plnou penzi?
  Dekuji.

  Reagovat
  • 6.8.2016 (17:36)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   ne, cena je vždy za jednu osobu. Zhruba 12500Kč je cena letenky z Prahy na Maledivy a 12500Kč je cena ubytování s plnou penzí.

   Reagovat
 • 6.8.2016 (18:23)
  Trvalý odkaz

  Dobry den, je prosim na netu dostupný rozvrh trajektu/lodi, které jezdí mezi atoly? Radi bychom zavítali i na Maafushi (mate zkušenost?, stojí za to?). Dekuji za Vas čas. JK

  Reagovat
  • 7.8.2016 (7:24)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   to bohužel nevím. S Maafushi osobní zkušenost nemám, chtěl jsem se tam zajet podívat, ale co jsem slyšel od lidí, které jsme potkali, tak je to už hodně komerční a na to já nejsem. Na Huraa máte klid, pohodu a často pláž sami pro sebe. Jinak budete muset jet imho vždy přes Male a bude to komplikovanější, protože ty spoje nejsou příliš časté.

   Reagovat
 • 7.8.2016 (11:00)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den měla bych zájem o Maledivy na příští rok v březnu nebo klidně začátek dubna pro dva 🙂 bylo by to možné i za stejnou cenu tedy pro jednoho do 25.000? S plnou penzí?

  Reagovat
  • 7.8.2016 (13:07)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, v rámci těchto letenek ne, jsou jen do prosince. Musíte si počkat na další akci, která bude i na „vaše“ období. Reálné to ale je.

   Reagovat
   • 7.8.2016 (13:46)
    Trvalý odkaz

    Ok 🙂 tak snad nám to vyjde… v prosinci vám tedy napíšu !

    Reagovat
    • 7.8.2016 (16:50)
     Trvalý odkaz

     Ted si asi špatně rozumíme ;). Objevují se různé akce, s různou platností. Vy musíte odchytit tu, která se bude vztahovat na vaše období. Pár týdnů zpět to byla např. akce FlyDubai. Tohle určují letecké společnosti a moc to nejde předvídat – možná se objeví hned zítra. Do prosince tedy nečekejte, pravidelně sledujte levnocestování a až se něco objeví, tak to kupte ;).

     Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!