Výhodných letenek z Prahy na Maledivy za 12560Kč s krátkým přestupem využijeme k levnocestovatelskému tipu na Maledivy. Ty jsou cenově mnohem lépe dostupné, než si většina lidí myslí a za 11-denní dovolenou na Maledivách tak nemusíte utratit celkově více, jak 25 tisíc (cca 150Kč dáte ještě za trajekty z letiště na Male a z Male na Huraa). Sám jsem tuto dovolenou podnikl se svojí ženou letos v březnu. Fotky a moji recenzi naleznete níže. Termínů je více, snadno si tak můžete zvolit jiné datum, nebo délku pobytu.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Před nákupem letenek si přečtěte celý článek a informujte se na dostupnost ubytování. Část čtenářů může zaujmout i svatba na Maledivách v toto období, nebo mohou využít tento tip k líbánkám na Maledivách.

 

P1040342

 

 

Letenky Praha – Male – Praha za 12560Kč zakupte zde << Kalendář termínů >>

Datum i délku dovolené si můžete upravit.

 

 

2

 

 

 

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 100 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 50 dolarů na osobu (zhruba 1250Kč).

 

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

 

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

 

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

 

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi, rád vám pomohu.

 

 

Maledivy z Prahy na 11 dní s plnou penzí za 24800Kč! (letenky + ubytování)

2 komentáře u „Maledivy z Prahy na 11 dní s plnou penzí za 24800Kč! (letenky + ubytování)

 • 21.8.2016 (12:24)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat: bude mi v Moskvě stačit na přestup 1,5 hodiny nebo mám volit lety s delším přestupem. Nevíte na který terminál se přiletí a z kterého se odlétá? Děkuji za odpověď Zuzana

  Reagovat
  • 22.8.2016 (6:27)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, pokud nebude mít let zpoždění, tak to stačit bude. Ale asi bych raději volil delší přestup. Ono sice máte lety na jedné letence a tak pokud by se to nestihlo, poletíte dalším letem zdarma, ale mohlo by to zkomplikovat pobyt na Maledivách, jestli to už budete mít zaplacené.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!