Výhodných letenek z Prahy na Maledivy a zpět za 13490Kč využijeme v dnešním tipu na levnocestování. Při cestě zpět strávíte naíc celé odpoledne a večer v Dubaji, což považuji za velkou výhodu – to město za jednodenní návštěvu jistě stojí a využít ho můžete i k nákupům. Pro ubytování jsem zvolil ostrov Huraa přes Maledivy-levne.cz, kde jsem sám před měsícem na týden byl. Mojí recenzi si můžete přečíst zde >>

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky zakupte zde << Kalendář termínů >>, případně přímo na webu dopravce FlyDubai.

 

Letenky na Maledivy

 

 

Termínů je k dispozici zatím hodně, s případným nákupem bych ale dlouho neotálel. Já pro názornost zvolil 10. – 20. červen.

 

Alternativou jsou letenky z Prahy na Maledivy a zpět za 14230Kč, které naleznete zde >>

 

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 80 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 40 dolarů na osobu (zhruba 1000Kč).

 

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

 

Foto: Mac Qin pod licencí CC
Foto: Mac Qin pod licencí CC

 

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

 

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

 

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi. Na Facebooku ani emailu bohužel nestíhám na dotazy reagovat, momentálně se přesouváme na naší cestě kolem světa do Kambodže a mé časové možnosti jsou dosti omezené. Tady to navíc pomůže více lidem.

 

Maledivy z Prahy na 10 dní s plnou penzí za 22490Kč!
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!