Chcete zažít exotickou dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat? Maledivy lákají na nádherné pláže s bělostným pískem a rozmanitý podmořský život. Inspirujte se naším dalším dnešním tipem a navštivte tento exotický ráj! Zpáteční letenky z Prahy na Maledivy můžete pořídit v několika termínech od října 2022 do února 2023 za cenu 15 990 Kč. Na Maledivy můžete vyrazit i  organizovaně s cestovní kanceláří, přehled zájezdů si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Od 14. 3. 2022 Maledivy zrušily povinný PCR test při příletu na Maledivy i před odletem z Malediv, a to i pro neočkované osoby. Všichni cestující musí povinné vyplnit tento formulář. Více informací se dozvíte na stránkách MZV. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování na Maledivách můžete rezervovat na stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Male – Praha v termínech od letošního října do února 2023 můžete zakoupit skrze stránky ověřeného českého prodejce >>

 

 

Maledivy z Prahy i v hlavní sezóně za 15990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!