Lákají vás snové Maledivy, kde se můžete těšit na dokonale průzračné moře a pláže jako z katalogu? Na vlastní pěst se tam můžete vypravit s akčními letenkami z Prahy. Ty jsou aktuálně dostupné za 14 990 Kč. Poletí na palubě výborných aerolinek Qatar Airways, při cestě tam i zpět vás čeká jeden přestup v Kataru. S sebou si můžete sbalit dvě příruční zavazadla i podpalubová do 25 kg. Vybírat můžete z termínů od března do října tohoto roku, k dispozici jsou případně i lety o letních prázdninách. Jak na Maledivy levně se dozvíte v našem e-booku. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Maledivy přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně se neobejdete bez negativního PCR testu, na webové stránce rovněž musíte vyplnit zdravotní kartu.  Při příletu na Maledivy vám bude zdarma uděleno turistické vízum.  Před odjezdem z resortu je nezbytné vyplnění výstupního zdravotního formuláře. Situace se ale dál může měnit, sledujte proto aktuální požadavky. Věříme, že s postupujícím očkováním se budou podmínky vstupu zmírňovat. Každopádně platí, že Maledivy turistům vstup plánují umožňovat i nadále.

 

<

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, přečtěte si náš článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Při cestě na Maledivy – i s ohledem na situaci – rozhodně nepodceňte cestovní pojištění. Online srovnání dostupných možností naleznete zde >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Kromě ceny letenek však do celkového rozpočtu nezapomeňte započítat také ubytování, transfer k ubytování a stravování (pokud ho nebudete mít v ceně hotelu). Do rozpočtu vám navíc zasáhnou případné výlety a potápění (mějte s sebou dolary).

 

Ubytování můžete řešit přes Booking. Vždy berte v potaz nejenom cenu za ubytování, ale i to, kde se ubytování nachází a jak se k němu dostanete. Také pozor na poplatky, které nemusí být zahrnuty v ceně a jsou vypsány u pokoje po rozkliknutí. Kvůli covidu rezervujte hotel s možností bezlatného storna, případně s rezervací ještě počkejte. Alternativně můžete využít stránky Maledivy-levne.cz, kde dostanete podrobné informace v češtině.

 

 

Letenky Praha–Maledivy–Praha za 14 990 Kč můžete zarezervovat zde v kalendáří termínů>>

 

letenky Praha Male, Pelikan
Letenky na Maledivy z Prahy, Pelikan
Maledivy z Prahy i o letních prázdninách za 14 990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!