Plánujete v letošním roce vyrazit za exotikou? Inspirujte se naším dalším dnešním tipem a navštivte nádherné Maledivy. V rezervačním systému ověřeného českého prodejce se objevily zpáteční letenky z Mnichova na letiště v Male, které můžete pořídit za cenu 13 490 Kč. V nabídce najdete mnoho termínů od března do června 2023. Maledivy jsou rájem pro všechny milovníky potápění, šnorchlování i odpočinku na krásných plážích. Pokud dáváte přednost organizovanému cestování, nabídku zájezdů od CK si můžete prohlédnout na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Maledivy zrušily povinný PCR test při příletu na Maledivy i před odletem z Malediv, a to i pro neočkované osoby. Všichni cestující musí povinné vyplnit tento formulář. Více informací se dozvíte na stránkách MZV. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery, ubytování, dopravu do Mnichova, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování na Maledivách můžete rezervovat na stránkách Booking.

Zpáteční letenky z Mnichova na Male v mnoha termínech od března do června 2023 můžete rezervovat na stránkách ověřeného českého prodejce >> 

Maledivy z Mnichova v mnoha termínech za 13490 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!