Maledivy s plnou penzí na 14 dní za 26400Kč! (letenky + ubytování + plná penze)

Maledivy s plnou penzí na 14 dní za 26400Kč! (letenky + ubytování + plná penze)

Akčních letenek na Maledivy za 11790Kč využijeme k dnešnímu druhému tipu na levnocestování. K dispozici je celá řada termínů, snadno si tak můžete zvolit datum a délku další dovolené. Nejlevnější letenky jsou z/do Vídně, za tisíc korun příplatku je ale možný i odlet/přílet z Prahy. Pro ubytování jsem zvolil ostrov Huraa přes Maledivy-levne.cz, kde jsem sám před pár týdny na 8 dní byl. Mojí recenzi si můžete přečíst zde >>

<

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Letenky Vídeň – Male – Vídeň za 11790Kč zakupte zde << Kalendář termínů >>

Letenky Praha – Male – Praha za 12790Kč zakupte zde << Kalendář termínů >>

Letenky na Maledivy

Termínů je k dispozici zatím hodně, s případným nákupem bych ale dlouho neotálel. Já pro názornost zvolil 13. – 26. květen.

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 80 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 40 dolarů na osobu (zhruba 1000Kč).

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

Foto: Mac Qin pod licencí CC

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi. Na Facebooku ani emailu bohužel nestíhám na dotazy reagovat, momentálně jsme na naší cestě kolem světa v Kambodži a mé časové možnosti jsou dosti omezené. Tady to navíc pomůže více lidem.