Dnešní akci letecké společnosti Condor na letenky z Prahy do Male můžete využít k levné dovolené na Maledivách. Ceny začínají na 479€, tedy zhruba 12300Kč a v ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo. Pokud zvolíte ubytování na některém z místních ostrůvků (např. Huraa, kde jsme byli na týden), dá se dostat na cenu kolem 17 tisíc za týdenní dovolenou (za letenky, ubytování a dopravu k němu). Jak na Maledivy levně se můžete dozvědět v našem ebooku, pokud byste chtěli ubytování s plnou penzí zprostředkované od čechů, tak moji recenci naleznete níže. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Maledivy přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy. Průvodce Prahou, naleznete zde >>

 

Doporučuji se na cestu také pojistit. Online srovnání cestovního pojištění s cenami od 9Kč/den, naleznete zde >>

 

Ubytování můžete zakoupit přes Booking. Vždy vemte v potaz nejenom cenu, ale i to, jak se k ubytování dostanete (a spočtěte si celkovou cenu, protože často zvášt uvádí DPH, poplatek za služby a enviromentální poplatek). Alternativně můžete zvolit  Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace v češtině jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc.  Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

 

Minule se mě hodně lidí ptalo na stravování, dá se nakoupit v supermarketu v Male za podobné částky jako u nás, něco dražší, něco levnější. Na ostrově Huraa v restauracích bylo jídlo o něco levnější jak u nás. Do rozpočtu vám tak zasáhnou případné výlety, potápění a tak (platí se v dolarech a všude na ostrově je nutná hotovost).

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky zarezervujte přímo u Condoru, nejlevnější termín který má smysl je 7. – 13- listopadu. Více termínů je pak během listopadu a prosince dostupných za 500€, což je pořád dobrá cena.

 

Levné letenky na Maledivy z Prahy
Levné letenky na Maledivy z Prahy
Maledivy z Prahy za 12300Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!