Dnešní akci letecké společnosti Condor na letenky z Prahy do Male můžete využít k levné dovolené na Maledivách. Ceny začínají na 479€, tedy zhruba 12300Kč a v ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo. Pokud zvolíte ubytování na některém z místních ostrůvků (např. Huraa, kde jsme byli na týden), dá se dostat na cenu kolem 17 tisíc za týdenní dovolenou (za letenky, ubytování a dopravu k němu). Jak na Maledivy levně se můžete dozvědět v našem ebooku, pokud byste chtěli ubytování s plnou penzí zprostředkované od čechů, tak moji recenci naleznete níže. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Maledivy přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy. Průvodce Prahou, naleznete zde >>

 

Doporučuji se na cestu také pojistit. Online srovnání cestovního pojištění s cenami od 9Kč/den, naleznete zde >>

 

Ubytování můžete zakoupit přes Booking. Vždy vemte v potaz nejenom cenu, ale i to, jak se k ubytování dostanete (a spočtěte si celkovou cenu, protože často zvášt uvádí DPH, poplatek za služby a enviromentální poplatek). Alternativně můžete zvolit  Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace v češtině jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc.  Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

 

Minule se mě hodně lidí ptalo na stravování, dá se nakoupit v supermarketu v Male za podobné částky jako u nás, něco dražší, něco levnější. Na ostrově Huraa v restauracích bylo jídlo o něco levnější jak u nás. Do rozpočtu vám tak zasáhnou případné výlety, potápění a tak (platí se v dolarech a všude na ostrově je nutná hotovost).

 

 

Letenky zarezervujte přímo u Condoru, nejlevnější termín který má smysl je 7. – 13- listopadu. Více termínů je pak během listopadu a prosince dostupných za 500€, což je pořád dobrá cena.

 

Levné letenky na Maledivy z Prahy
Levné letenky na Maledivy z Prahy
Maledivy z Prahy za 12300Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!