Akčních letenek z Prahy na Maledivy za 13890Kč můžete využít k levné návštěvě tohoto pozemského ráje. Letenky jsem tentokrát nespojoval s ubytováním, protože termínů je celá řada po celý rok a snadno si tak můžete vybrat datum i délku vaší dovolené. Jak na Maledivy levně se můžete dozvědět v našem ebooku, pokud byste chtěli ubytování s plnou penzí zprostředkované od čechů, tak moji recenci naleznete níže.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy. Průvodce Prahou, naleznete zde >>

 

Doporučuji se na cestu také pojistit. Online srovnání cestovního pojištění s cenami od 9Kč/den, naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek si přečtěte celý článek a informujte se na dostupnost ubytování. Pokud byste nevolili ubytování přes maledivy-levne.cz, dejte si pozor na různé poplatky, které často nejsou zahrnuty v ceně.

 

 

Letenky Praha – Maledivy – Praha za 13890Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

Letenky na Maledivy
Letenky na Maledivy

 

 

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. Alternativou je pak klasický Booking.

 

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

 

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

 

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

 

Vstup na Maledivy

K návštěvě Malediv nepotřebujete zajištovat víza předem, stačí pas s min. 6 měsíční platností a doklad od hotelu, kde budete ubytováni. Teoreticky byste měli mít dostatek financí (min. 10 dolarů na den), ale to nikdo nekontroluje.

 

Očkování na Maledivy

Doporučuje se cestovatelský základ, žloutenky a tyfus. Nicméně riziko bude minimální. Co nepodcente jsou repelenty. Na ostrově Huraa sice příliš komárů v březnu nebylo, ale na jiných ostrovech může být situace jiná a je tak na místě se informovat o tom, co mohou přenášet a samozřejmě se proti nim i chránit.

 

Internet na Maledivách

Na ostrově Huraa, kde jsme byli, fungoval na běžné prohlížení webu. V noci bylo možné stahovat i větší soubory a připojit se ke vzdálené ploše, ale nečekejte zázraky. Na letišti jde koupit simku s daty, která údajně poskytuje lepší připojení.

 

Peníze a ceny na Maledivách

Na Maledivách se platí Maledivskou rupií, ale většinou není problém zaplatit ani dolary a někdy jsou ceny i přímo v nich. Jedna rupie je zhruba 1,5Kč a ceny jsou podobné těm našim. Něco je levnější, něco dražší, ale vybrat se dá. V Male je nejlepší nakupovat v supermarketech, na Huraa pak projít obchody a srovnat ceny. Dávejte pozor na prošlé zboží, oni k tomu přistupují dost svévolně.

 

Bezpečnost na Maledivách

Maledivy jsou muslimské a to u mnoha lidí budí obavy, ale místní jsou velmi přátelští a o svoji bezpečnost se nemusíte obávat. V plavkách se dá koupat na vyhrazené pláži pro turisty, jinak můžete chodit oblečeni normálně. Holky měly kraťasy + tílka a nikdo ani zle nekoukal.

 

 

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi, rád vám pomohu.

 

Maledivy z Prahy vč. TOP sezóny za 13890Kč! (letenky tam i zpět)

2 komentáře u „Maledivy z Prahy vč. TOP sezóny za 13890Kč! (letenky tam i zpět)

 • 20.10.2017 (12:49)
  Trvalý odkaz

  Zdravím,jak se lze levně dostat na nejrůznější ostrovy? Vím, že doprava od hotelu je většinou kol.100$/os. Třeba na severní Malé Atol? Díky

  Reagovat
  • 23.10.2017 (13:22)
   Trvalý odkaz

   To je různé, obecně jsou tři způsoby dopravy

   1/ ferry – pomalé a levné, jezdí jen na některé ostrovy. Pozor na to, může jezdit jen některé dny a třeba na svátky ne. Na ostrov Huraa nás vyšel na tuším 70Kč v jednom směru.

   2/ speedboat – rychlý a poměrně drahý, cena se odvíjí na vzdálenosti.

   3/ letadlo – velmi rychlé i drahé :). Na některé ostrovy se dostáváte jen tak.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!