Maledivy na 8 dní s plnou penzí za 17200Kč! (letenky+ubytování)

Maledivy na 8 dní s plnou penzí za 17200Kč! (letenky+ubytování)

Díky zlevněným letenkám společnosti FlyDubai můžete Maledivy navštívit velice levně a to dokonce s plnou penzí a odletem z velmi dobře dostupné Bratislavy. Pokud byste chtěli odlet z Prahy, ceny vycházejí o cca 800Kč výše. Výhodou je i to, že ubytování na Maledivách v guesthousu zajištují češi a snadno se s nimi tedy na všem domluvíte (cca za měsíc přinesu osobní recenzi). Před případným zakoupením letenek si pečlivě přečtěte celý příspěvek, stránky dopravce FlyDubai dost zlobí a je nutno s tím počítat.

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky zakupujte přímo u dopravce na FlyDubai.com a to na datum 4. – 11. listopadu za 362€.V ceně máte zahrnuto zavazadlo do 20kg.

 

male

 

 

 

Pozor si je třeba dát na tři věci:

 

1/ za platbu kartou jinou než VISA je poplatek. Ten můžete obejít tím, že letenku zaplatíte přímo v Praze (sám to řeším také tak)

 

2/ jejich web zlobí a je možné, že se vám přičte nějaká částka v posledním kroku. Pečlivě tedy hlídejte, zda skutečně zaplatíte 362€. Pokud to bude výrazně více, letenky neplatťe.

 

3/ před rezervací si ověřte dostupnost ubytování.

 

 

K ubytování můžete zvolit Booking, kdy hotely na Malivách pro názorné datum naleznete zde. V potaz neberte pouze cenu, ale i to, jak a za kolik se na vybraný ostrov dostanete. Na některé z ostrovů totiž může trajekt jet i řadu hodin, nebo se na některé levnou trajektovou dopravou ani nedostanete. Nezapomente také na různé místní daně (vždy je na Bookingu uvedené, zda jsou v ceně obsažené, případně jaký je poplatek)

Druhou variantou, je ubytovat se přes Maledivy-levne.cz na ostrově Hurra. Výhodou je, že ubytování v tomto guesthousu zajištují češi a snadno se s nimi tedy na všem domluvíte. Krom ubytování jsou k dispozici i nejrůznější výlety a aktivity.

V  tento datum stojí questhouse 100 dolarů/noc/2 osoby, tedy cca 1250Kč/os/noc a ubytování zahrnuje i plnou penzi. Pokud byste zvolili příkladové datum, strávíte na ostrově celkem 6 nocí, tedy zaplatíte cca 7500Kč/os.

Celkem tedy utratíte cca 9700Kč za letenku a 7500Kč za ubytování s plnou penzí (když počítám euro za 27Kč a dolar za 25Kč). Místní poplatky jsou již zahrnuty v ceně ubytování.