Právě zlevněných akčních letenek společnosti Turkish Airlines za 10302Kč využijeme k naplánování levné dovolené na Maledivách. Termínů je zatím velké množství, já pro názornost vybral top sezónu od 5. do 14 února. Maledivy jsou skutečným rájem na zemi, který jsem letos osobně navštívil a to včetně doporučeného ubytování s plnou penzí. Mojí recenzi naleznete níže. Datum si upravte dle potřeby, s případným nákupem bych ale doporučoval dlouho neotálet.  A i ubytování berte s větším předstihem, top sezona bývá velmi dopředu zarezervovaná.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupné Budapešti, kam se nejlépe dostanete autobusy Eurolines, která často nabízí slevu 1 + 1 zdarma, tedy že pojedete dva a zaplatíte jen jeden lístek.

 

Letenky zakupte na Pelikánovi. Já zvolil příkladné datum 5. – 14.2., ale není to podmínkou a můžete si ho upravit dle potřeby. Rezervaci letenek provedte zde >>

 

Edit// rezervace na Pelikánovi zlobí a nyní se letenky nezobrazují. Zkuste rezervaci za chvíli, mělo by to začít fungovat.

 

 

Letenky na Maledivy
Letenky na Maledivy

 

 

V ceně je krom příručního i odbavené zavazadlo do 30Kg.

 

Ubytování zakupte přes Maledivy-levne.cz, kde dostanete i podrobné informace jak se na ostrov dostat atd. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vám vyjdou velmi vstříc. V příkladovém datu stojí ubytování 100 dolarů na noc za 2 osoby s plnou penzí, tedy 50 dolarů na osobu (zhruba 1000Kč). O dostupnosti ubytování se informujte dříve, než zakoupíte letenky (ale kupte ho až po nákupu letenek).

 

Jak jsem už zmínil, moji recenzi z této dovolené, naleznete zde >>

 

Foto: Mac Qin pod licencí CC

 

 

Využít tyto letenky můžete i k cenově dostupné svatbě na Maledivách, o které jsem psal zde. Osobně dávám přednost turistice před pláží, ale musím uznat, že Maledivy vás svojí pohodovou atmosférou pohltí a nudit se nebudou díky aktivitám i akčnější cestovatelé.

 

Transportu, dopravy na místo atd. se vůbec nebojte, i když jsem to těžké nečekal, stejně mě to svojí snadností překvapilo. Jen je třeba upozornit na jednu věc a to tu, že pokud budete mít odlet brzy ráno, musíte si bud připlatit za speedboat, nebo odjet z ostrova Huraa den předem a přespat kousek od letiště (to jsem zvolil já a mohu to doporučit, ostrov vedle letiště je úplně nový, uměle vytvořený). S tímhle už vám ale poradí na maledivy-levne.cz. Ohledně letenek je zbytečné je kontaktovat, nemají s tím nic společného :).

 

Pokud byste cokoliv potřebovali zodpovědět, ptejte se dole v diskuzi. Na Facebooku ani emailu bohužel nestíhám na dotazy reagovat, momentálně se přesouváme na naší cestě kolem světa po Vietnamu a mé časové možnosti jsou dosti omezené. Tady to navíc pomůže více lidem.

 

Počasí na Maledivách v tento datum vůbec nemusíte řešit, bude krásně :).

 

Hodně lidí řeší, že Maledivy jsou muslimskou zemí. Ano, jsou. Ale pro turistu z toho pramení v podstatě jen dvě omezení – zákaz alkoholu a to, že v bikinách musíte na speciální pláž pro turisty. Ta je ale stejně hezčí a díky tomu, že místnáci tam nechodí, i ji máte celou pro sebe (i pokud byste mohli na veřejnou, půjdete na tuhle). V tílku a kratasech/sukni můžete chodit normálně, místní jsou velmi přátelští a neřeší to. Jde o velmi malý ostrov, kde jste velmi příjemným zpestřením jejich životů a bud si s vámi chtějí povídat, nebo si vás vůbec nevšímají.

 

Maledivy na 10 dní s plnou penzí v TOP sezóně za 20250Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *