Vynikajících letenek z Frankfurtu na Maledivy za 271€ (cca 6930Kč) můžete využít k návštěvě této úžasné destinace. Velkou výhodou krom nízké ceny je skutečnost, že jde v obou směrech o přímé lety bez přestupů a ušetříte tak energii i čas. K ubytování můžete využít bud klasický Booking, nebo se ubytovat přes maledivy-levne.cz. Minulý rok jsme jejich služby využili a moji recenzi naleznete níže. Nyní mají v nabídce více ostrovů a rádi vám poradí s výběrem (domluva je samozřejmě možná česky).

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Doporučuji se na cestu také pojistit. Online srovnání cestovního pojištění s cenami od 9Kč/den, naleznete zde >>

 

Odlet i přílet bude z Frankfurtu, kam se dostanete nejlépe autobusy Student Agency, nebo Eurolines. Případně vlastní dopravou.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte vzít v potaz všechny náklady, zejména za hotel. K ubytování bych vám doporučoval ostrov Huraa, nebo ostrov Maafushi. Možností je určtě více, ale na tyto ostrovy se snadno dostanete a potěší i větší množtví čechů :). Ubytování buď můžete volit přes Booking (všechny hotely na Maledivách v toto datum, naleznete zde), nebo se svěřit maledivy-levne.cz.

 

Ti zprostředkovávají právě pobyt na ostrově Huraa a se vším vám pomohou (samozřejmě v češtině).  Loni jsem u nich byl, moji recenzi naleznete zde >>.

 

Pokud se v individuální turistice nevyznáte, je asi lepší využít jejich služeb. Poradí vám i s dopravou na ostrov, se svátky, můžete přes ně řešit případné problémy. Pokud si budete zajištovat ubytování sami, věnujte zvýšenou pozornost poplatkům (často nejsou uvedeny v základní ceně) a tomu, at se máte na zvolený ostrov jak dostat.

 

 

Letenky Frankfurt – Maledivy – Frankfurt můžete zarezervovat zde >>

 

Levné letenky na Maledivy
Levné letenky na Maledivy

 

 

Maledivy z Frankfurtu za 6930Kč! (přímé letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!