Chtěli byste se na dovolenou vydat do skutečně exkluzivního prostředí? Mezi ty nejluxusnější destinace na světě se řadí Maledivy. I když se obvykle ceny zájezdů pohybují v astronomických výších, díky akčním letenkám tento kousek ráje navštívíte za velmi dobrou cenu. Letenky od aerolinky Air France vás nyní přijdou na 12 590 Kč. K dispozici je několik termínů, a to dokonce v té nejlepší sezóně od listopadu 2019 do března 2020. Jak na Maledivy levně se dozvíte v našem ebooku. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Maledivy přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

<

 

Tip: Pokud dosud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, přečtěte si náš článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Rozhodně nepodceňte cestovní pojištění. Online srovnání dostupných pojištění naleznete zde >>

 

Odlet je z Budapešti. Z Prahy tam můžete doletět se společností Ryanair, ceny letenek mnohdy klesnou na velmi příjemnou cenu. Pokud na dobrou cenu zrovna nenatrefíte, alternativou je využití autobusových linek Regiojet (některé vás dovezou dokonce až na letiště, jiné do centra Budapešti) nebo Eurolines.

 

Kromě ceny letenek a transferu do/z Budapešti do celkového rozpočtu započítejte i ubytování, transfer k ubytování a stravování (pokud ho nemáte v ceně hotelu). Do rozpočtu vám zasáhnou také případné výlety a potápění (platí se v dolarech, hotovost mějte s sebou).

 

Ubytování můžete zakoupit přes Booking. Vždy berte v potaz nejenom cenu za ubytování, ale i to, jak se k ubytování dostanete. Také pozor na různé poplatky, které často nejsou zahrnuty v ceně a jsou vypsány až u pokoje po rozkliknutí. Alternativně můžete využít stránky Maledivy-levne.cz, kde dostanete podrobné informace v češtině o tom, jak se na ostrov dostat atd. Naši recenzi z dovolené na Maledivách pak naleznete zde. 

 

 

Letenky Budapešť–Maledivy–Budapešť za 12 590Kč můžete zarezervovat zde >>

 

Letenky Maledivy
Letenky Maledivy
Maledivy z Budapešti v TOP sezóně za 12 590 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!