Chcete se poprvé vypravit do Asie? Mnoho zkušených cestovatelů doporučuje začít s Malajsií. Ta sice doposud stojí ve stínu sousedního Thajska, mnozí ji ale považují za nejzajímavější asijskou destinaci vůbec. Do Kuala Lumpur (hlavního města) se nyní za dobrou cenu můžete s China Southern Airlines vydat z Vídně. Zpáteční letenky pořídíte za 9 990 Kč včetně odbaveného zavazadla. K dispozici vám je několik termínů od února do dubna. V Kuala Lumpur se těšte na pohled na Petronas Towers a lahodnou pouliční kuchyni. Až se města nabažíte, můžete se vydat dál, třeba na Langkawi a krásné pláže. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Malajsie přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte moc zkušeností, nahlédněte do našeho průvodce s celou dávkou rad >>.

 

Cestovní pojištění je pro cesty do Malajsie nutností, určitě si ho tedy nezapomeňte sjednat. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam vás dopraví autobusy Regiojet nebo Flixbus. Některé linky vás zavezou až na letiště, jiné do centra města. Pokud Vídeň neznáte, můžete to využít pro rychlou prohlídku.

 

Kromě ceny letenek, cestovního pojištění a transferu do/z Vídně do celkového rozpočtu započítejte také ubytování, dopravu po Malajsii a stravování. Malajsie obecně není drahou destinací, na mnohém ušetříte. Příkladem je už zmíněné levné a výborné jídlo na ulicích.

 

Hotel vyhledávejte přes Booking nebo Agodu. Druhá jmenovaná možnost mnohdy vychází výhodněji, vždy to ale chce nabídky nejprve mezi sebou porovnat a až poté se rozhodnout. Další možností je pak využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes stránky Airbnb.

 

 

Letenky Vídeň–Kuala Lumpur (Malajsie)Vídeň můžete rezervovat zde v kalendáři termínů >>

 

Malajsie, Kuala Lumpur akční letenky únor až duben 2020
Letenky do Malajsie
Malajsie z Vídně za 9990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!