Láká vás jihovýchodní Asie? Pak by vás mohla zaujmout dnešní skvělá nabídka letenek do krásné Malajsie. Za zpáteční letenky z Vídně nyní zaplatíte pouze 9490 korun! Malajsie má rozhodně hodně co nabídnout. Nádherná příroda především na ostrovní části – Borneo, velkolepá města se zajímavým kulturním koktejlem, výborné jídlo za pár korun, islámské, buddhistické i hinduistické památky, čajové plantáže, exotická fauna a flora a nádherně teplé, čisté a krásné moře přístupné z bělostných pláží. A to rozhodně není vše. Na dovolenou doporučujeme vyhradit alespoň tři týdny. Cestovní období – leden až duben 2020. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy s cestovní kanceláří najdete zde

 

 

TIP: Pokud ještě nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme si pročíst náš podrobný návod>>

 

Před nákupem letenek si jako vždy spočítejte očekávané výdaje. Nezapomeňte započítat transfery z/na letiště, ubytování na místě, stravování, kvalitní pojištění, dopravu na místě dovolené, případné vstupy na památky či výlety. Nákladů na místě se však není třeba obávat, Malajsie patří, co se týká nákladů na život, k velmi levným destinacím. Nejvíce se dá ušetřit na jídle (jezte tam, kde se stravují místní – stejně se najíte nejlépe) a ubytování. Rozhodně vaše náklady budou nižší než u nás, pokud se tedy nechcete nechat velkolepě rozmazlovat.

 

Odlet a přílet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společnostmi Regiojet nebo Flixbus. Obě vás zavezou až na letiště. Pokud dáváte přednost cestě vlakem, podívejte se na stránky Českých drah. Na letiště se pak dostanete linkovým autobusem.

 

Cestovní pojištění určitě nepodceňujte, doporučujeme tento online srovnávač cestovního pojištění.

 

Pokud si budete chtít půjčit motorku, nejlevněji vás to vyjde, když si vše domluvíte až na místě. V případě, že budete potřebovat automobil, můžete využít služby například této půjčovny.

 

Ubytování řešte tak jako vždy přes Booking. Využít můžete i Agodu, která v Asii někdy vychází o něco výhodněji. Doporučujeme také zvážit naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes stránky AirbnB. Nejlevněji vás však vyjde sehnat si ubytování až na místě, bude však třeba trochu smlouvat.

 

 

Letenky Vídeň – Kuala Lumpur – Vídeň hledejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>. Cestovní období je od ledna do dubna 2020.

 

Letenky Vídeň-Kuala Lumpur
Letenky Vídeň-Kuala Lumpur
Malajsie z Vídně za 9490 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!