Věděli jste, že Malajsii spousta odborníků i cestovatelů považuje za nejzajímavější asijskou zemi vůbec? Do hlavního města této úchvatné země se nyní za dobrou cenu můžete vydat z Vídně. Zpáteční letenky pořídíte za 9 290 Kč včetně odbaveného zavazadla, k dispozici je několik termínů od ledna do dubna. V Kuala Lumpur si užijete ikonický pohled na Petronas Towers i výbornou pouliční kuchyni. A pak se můžete vydat dál, například na Langkawi a krásné pláže. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Malajsie přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou dosud nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Cestovní pojištění je pro cesty do Malajsie nutností, určitě si ho tedy nezapomeňte sjednat. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dopravíte autobusy Regiojet nebo Flixbus. Některé linky vás zavezou až na letiště, jiné do centra města. Pokud Vídeň ještě neznáte, můžete to využít pro rychlou prohlídku města.

 

Kromě ceny letenek, pojištění a transferu do/z Vídně do celkového rozpočtu započítejte i ubytování, dopravu po Malajsii a stravování. Dobrou zprávou určitě je, že Malajsie obecně není drahou destinací, ale i tak je třeba s dalšími náklady počítat.

 

Hotel vyhledávejte přes Booking nebo Agodu. Druhá jmenovaná možnost mnohdy vychází výhodněji, vždy to ale chce nabídky nejprve porovnat a až poté se rozhodnout. Další možností je pak využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes stránky Airbnb.

 

Letenky Vídeň–Kuala Lumpur (Malajsie)Vídeň můžete rezervovat zde v kalendáři termínů >>

 

Kuala Lumpur, letenky
Levné letenky Kuala Lumpur
Malajsie z Vídně za 9290 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!