I náš další dnešní tip potěší cestovatele, kteří rádi cestují na vlastní pěst! Díky akčním letenkám z Prahy se můžete vydat do španělské Malagy, která se nachází na pobřeží Costa del Sol. Zpáteční letenky můžete zakoupit v  několika termínech během měsíců listopad a prosinec 2021 za akční cenu 1690 Kč. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce Španělskem. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy s cestovní kanceláří najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika jako taková není na španělském seznamu rizikových zemí. Španělsko nově vyžaduje od všech osob pocházejících z Prahy nebo Moravskoslezkého  kraje průkaz o bezinfekčnosti ( certifikát o ukončeném očkování/ antigenní test / PCR test / potvrzení o prodělání nemoci). Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha – Malaga–Praha v termínech během měsíce listopadu a prosince můžete zakoupit u ověřeného českého prodejce.

 

Malaga z Prahy za 1690 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!