V srpnu se za sluníčkem vydejte na jih Španělska! Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní zakoupíte za 1 690 Kč. Vybírat můžete hned z několika termínů, pojmout to proto můžete jako rychlý výlet nebo plnohodnotnou dovolenou. Poletíte na palubě aerolinky SmartWings, s sebou si bezplatně můžete vzít příruční zavazadlo. V Malaze pak prozkoumejte maurský hrad i monumentální katedrálu. Pro inspiraci stačí nahlédnout do cestopisů “Malaga na vlastní pěst“ a “Týden stopem po Andalusii“ nebo si pročíst našeho průvodce Španělskem ZDARMA. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Španělska přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě do Španělska vás nečekají žáná omezení. Na letišti vám pouze mohou změřit teplotu a zapsat si vaše kontaktní a osobní údaje. Do ČR se rovněž vrátíte zcela volně.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou dosud nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku >>.

 

Pojištění pro krátké cesty po Evropě sice není nutností, pro jistotu ho doporučujeme vyřídit. Přehledné online srovnání dostupných pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek si i přesto nezapomeňte propočítat, kolik vás výlet bude stát včetně ubytování, stravování a dopravy z/na letiště ve Španělsku. Pokud vás zajímá i okolí Malagy, auto si můžete rezervovat na ověřených stránkách Rentalcars.

 

Veškeré volné hotely najdete na Bookingu. Ještě o něco levnější alternativou pak bude využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb. Vzhledem k aktuální situace je ideální zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky na trase Praha–Malaga–Praha vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

letenky Malaga SmartWings
Levné letenky z Prahy do Malagy, srpen
Malaga z Prahy o letních prázdninách se SmartWings za 1690 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!