Máte možnost cestovat pouze o víkendech? Pak by vás mohla zaujmout akční nabídka aerolinky Ryanair. U té aktuálně zakoupíte zpáteční letenku z Prahy do Malagy na víkendový pobyt za 2028 Kč. Tento vybraný termín je od pátku do neděle, proto je dražší. Jestliže byste měli k dispozici i pracovní dny, zaplatíte za letenku okolo 1600 Kč. Více informací o cestování po Španělsku se dozvíte v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy do Španělska s cestovní kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Do Španělska se aktuálně dopravíte bez větších omezení. Po příletu vám však bude změřena teplota a budou zapsány vaše osobní a kontaktní údaje. Myslete však na to, že situace se může v průběhu času měnit, proto bedlivě sledujte aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek dále nezapomeňte připočítat i náklady na stravování, ubytování, letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. 

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking. S ohledem na situace však doporučujeme hledat ubytování s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Malaga – Praha v termínu 28. – 30. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Malagy
Malaga z Prahy na srpnové víkendy za 2028 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!