Máte možnost cestovat pouze o víkendech? Pak by vás mohla zaujmout akční nabídka aerolinky Ryanair. U té aktuálně zakoupíte zpáteční letenku z Prahy do Malagy na víkendový pobyt za 2028 Kč. Tento vybraný termín je od pátku do neděle, proto je dražší. Jestliže byste měli k dispozici i pracovní dny, zaplatíte za letenku okolo 1600 Kč. Více informací o cestování po Španělsku se dozvíte v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy do Španělska s cestovní kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Do Španělska se aktuálně dopravíte bez větších omezení. Po příletu vám však bude změřena teplota a budou zapsány vaše osobní a kontaktní údaje. Myslete však na to, že situace se může v průběhu času měnit, proto bedlivě sledujte aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek dále nezapomeňte připočítat i náklady na stravování, ubytování, letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. 

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking. S ohledem na situace však doporučujeme hledat ubytování s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Malaga – Praha v termínu 28. – 30. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Malagy
Malaga z Prahy na srpnové víkendy za 2028 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!